Çözüldü Space tuşu ile kaydırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SaviorAngel™

Hectopat
Makaleler
2
Android’de space tuşu ile kaydırma mevzusunu destekleyene bir klavye uygulaması var mı?
(anlamayanlar icin örnek videodaki mevzu)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Y
Gboard ayarlarında "Kaydırarak yazma" menüsü altında bulabilirsin ama sağa ve sola kaydırma var.
Google'ın kendi klavyesinde bu özellik mevcut ama sanırım özelliği açman gerekiyordu hatırlamıyorum. Bende şu an özellik çalışıyor durumda fakat dediğim gibi açık mı geliyor yoksa açman mı gerekiyor hatırlamıyorum. :)
Ben Gboard’u biraz karıştırdım fakat bulamadım :(

Android’de space tuşu ile kaydırma mevzusunu destekleyene bir klavye uygulaması var mı?
(anlamayanlar icin örnek videodaki mevzu)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben Samsung Galaxy S8+ kullanıyorum, bende bu özellik var. Ayarlardan açtım, sadece space tuşu için değil, klavyenin herhangi bir tuşuna basılı tutarak bu işlemi gerçekleştirebiliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı