spacedesk tablet bilgisayarı algılamıyor

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Merhaba arkadaşlar, aktif olarak kullandığım spacedesk programını kullanamıyorum tabletim artık bilgisayarı görmüyor (aynı internete bağlılar)
Denediğim yollar:

-Format attım.
-Tablet ve bilgisayardan 2 defa silip yükledim.
-Antivirüs programını kaldırdım.
-Güvenlik duvarından izin verdim.
-Manuel denedim olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,

Bilgisayarindan cmd'i acip ipconfig yazip ethernet/wifi adapterinin IPv4 adresini kopyala. Ardindan tablet'ine bir ping tool (PingTools Network Utilities) kurarak bu IPv4 adresine ping atmayi dene.

Selam,

Bilgisayarindan cmd'i acip ipconfig yazip ethernet/wifi adapterinin IPv4 adresini kopyala. Ardindan tablet'ine bir ping tool (PingTools Network Utilities) kurarak bu IPv4 adresine ping atmayi dene.
Bu ne işe yarıyor?
Selam,

Bilgisayarindan CMD'i acip Ipconfig yazip ethernet/wifi adapterinin IPv4 adresini kopyala. Ardindan tablet'ine bir ping tool (pingtools network utilities) kurarak bu IPv4 adresine ping atmayi dene.

Tabletim kaldırmıyor bu uygulamayı galiba Android sürümü 4.1

O zaman Tablet'in IPS'ini ogrenerek ilerleyelim. Asagidaki adimlari takip edebilir misin?

1. Wi-Fi menusune girelim.
  2. Gelismis menusune girelim.
  3. Asagidaki gorsel gibi bir IP address alani olacak onu not alip bilgisayara gecelim.
    1. 1651344873367.png
  4. Bilgisayardan baslat menusune tiklayip CMD yazalim.
  5. CMD'i acip asagidaki komutu yazip enterlayalim.
  6. Ping not aldığın IP adresı.

O zaman Tablet'in IPS'ini ogrenerek ilerleyelim. Asagidaki adimlari takip edebilir misin?

1. Wi-Fi menusune girelim.
  2. Gelismis menusune girelim.
  3. Asagidaki gorsel gibi bir IP address alani olacak onu not alip bilgisayara gecelim.
    1. Eki Görüntüle 1374591
  4. Bilgisayardan baslat menusune tiklayip CMD yazalim.
  5. CMD'i acip asagidaki komutu yazip enterlayalim.
  6. Ping not aldığın IP adresı.

Hocam öyle bir yer yok.
Hocam internetten bir siteden aldım IP adresini CMD'ye girdim böyle dedi.
Pinging 176.41.24.250 with 32 bytes of data: Request timed out. Request timed out. Request timed out. Request timed out. Ping statistics for 176.41.24.250: Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss)
Tamam hocam buldum ip adresini.
@alimoncul hocam böyle diyor.
C:\Windows\system32>ping 192.168.1.28, Ping request could not find host 192.168.1.28,. Please check the name and try again.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı