Sparkle GTX 260 iyi mi?

SNows3

Femtopat
Daha fazla  
Bende Sparkle GTX 260 var. DirectX 10 200 TL fiyatı vardı, sizce 200 TL'ye uygun bir ekran kartı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın mı alacaksınız ? 200 TL bence verilmez. Güç tüketimi günümüz için gereğinden fazla. Ayrıca performans açısından da bu fiyatı vermezdim şahsen...

Satın mı alacaksınız ? 200 TL bence verilmez. Güç tüketimi günümüz için gereğinden fazla. Ayrıca performans açısından da bu fiyatı vermezdim şahsen...

200 TL'ye artık ancak kasa fanı veriyorlar bugün, farklı bir donanım almak bile imkansız sayılır. İyi kötü oyun da oynatabilen eski bir kart için çok kötü sayılmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

200 TL'ye artık ancak kasa fanı veriyorlar bugün, farklı bir donanım almak bile imkansız sayılır. İyi kötü oyun da oynatabilen eski bir kart için çok kötü sayılmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Test edilen sistem'in özellikle işlemcisine baktınız mı ? :)

Test edilen sistem'in özellikle işlemcisine baktınız mı ? :)

Evet ancak GTX 220'yi tam performansta besleyecek işlemci bulmak zor olmasa gerek. 4 yıllık Ryzen 1000 serisi, Intel 7. neslin en düşük modelleri bile bu ekran kartının çizebileceği FPS değerlerini desteklemek için iki çekirdek oynatsa yetecektir.

Vay be GTX 260'a bak sen. Bunları oynatabileceğini sanmazdım.

Geri
Yukarı