Spec-Delta RGB'nin arka kapağı kapanmıyor

322269

Hectopat
Merhabalar. Bu kasaya sahibim ve arka kapağını açıp 2TB HDD taktıktan sonra kapağı kapatmaya çalışıyorum, kapanmıyor. Üst taraf kapanıyor ama alt kısımda tam PSU vs kablolarının olduğu yer kapanmıyor. Ne yapmalıyım? Yaklaşık 45 dakikadır uğraşıyoruz.

Merhabalar. Bu kasaya sahibim ve arka kapağını açıp 2TB HDD taktıktan sonra kapağı kapatmaya çalışıyorum, kapanmıyor. Üst taraf kapanıyor ama alt kısımda tam PSU vs kablolarının olduğu yer kapanmıyor. Ne yapmalıyım? Yaklaşık 45 dakikadır uğraşıyoruz.

Konuya bir resim eklersen kapanmayan kısım için sana daha iyi yardımcı oluruz.

Bende de aynı kasa var HDD'nin SATA kablosu L şeklinde olmadıktan sonra biraz zor kapatırsınız. Bir de bana biraz dar geliyor benimki de zor kapanıyor iki kişi olmadıktan sonra. Birinden yardım alıp altlı üstlü bastırarak kapatabilirsiniz bence.

Hocam bende de böyle oluyordu ama farklı kasa da. Kablolar yüzünden kapak raylarına oturmayabiliyor iyice kabloları sıkıştırıp alt ve üsten bastırarak kapatmayı deneyin.

Konuya bir resim eklersen kapanmayan kısım için sana daha iyi yardımcı oluruz.
Bu kısım kapağı kapatmama engel oluyor.
20210617_182904.jpg

hocam hallettiniz mi ya bugün gidiyim bi SSD takayım dedim kapağı söker sökmez bir daha takamadım yaklasık 2 3 saattir deniyorum aynı yerde duran kablo aldığımzdan beri kapalıydı da şimdi ne oldu anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı