Specs ops: The Line nereden indirilir?

Kanz12r

Hectopat
Bu yılın başlarında Steam'den kaldırılmış şu an nereden bulabilirim? Şimdi demeyin oyun Steam'de varken nerelerdeydin diye aklımda almam gereken oyunlar varken düşünmedim hiç. Şimdi baktım da global keylerin fiyatları maşallahlık bildiğiniz.

Korsanla bi' probleminiz yoksa Reddit'te "Beginner's Guide to CrackWatch" konusundaki yabancı kaynaklarda ("Trusted sites") aratıp şansınızı bi' deneyin.

Korsanla bi' probleminiz yoksa Reddit'te "Beginner's Guide to CrackWatch" konusundaki yabancı kaynaklarda ("Trusted sites") aratıp şansınızı bi' deneyin.
Korsan ile sorunum güvenlik olup olmadığı konusunda endişem sadece yoksa etiktir değildir umrumda değil.

Şu CrackWatch'u araştırdım ve anladığım kadarıyla korsan oyunculuğun merkezi gibi. Araştırırken Corepack'in güvenli olmadığını gördüm 1 seneye yakın bir süre önce X-Men Origins Wolverine Uncaged Edition'ı yüklemiştim kurulum ekranında Corepack yazıyordu sizce herhangi bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleme:
Korsan ile sorunum güvenlik olup olmadığı konusunda endişem sadece yoksa etiktir değildir umrumda değil.
Yani, yabancı kaynaklardan uzun süredir piyasada olup adı bilinenler çoğunlukla bizdeki "şöyle oyun, böyle indir" sitelerinden daha sağlam. Konu korsan olunca false positive mevzusu da çoğunlukla kaçınılmaz sayılır. Günün sonunda "kimse babasının hayrına oyun kırmıyor" muhabbeti var biraz, biraz kullandığınız kaynak bilinir/sağlam/güvenilirse (her neyse) sorun yaşamazsınız mevzusu var, vesaire.

Bahsettiğim konuda "Trusted sites" kısmında yer verilen sitelerden 3 - 5 tanesini zamanında bayağı bi' kullandım, kendim bir sıkıntı yaşamadım. Ama yine de güvenip güvenmeyeceğinize - kullanıp kullanmayacağınıza kendiniz karar verin.

Şu CrackWatch'u araştırdım ve anladığım kadarıyla korsan oyunculuğun merkezi gibi. Araştırırken CorePack'in güvenli olmadığını gördüm. 1 seneye yakın bir süre önce X-Men Origins Wolverine Uncaged Edition'ı yüklemiştim, kurulum ekranında CorePack yazıyordu. Sizce herhangi bir sıkıntı çıkar mı?
CorePack'in bırakmalarına sebep olan 1 - 2 mevzuları olmuştu ama detaylarını tam hatırlamıyorum. Ben Mass Effect üçlemesi repack'lerini kullanmıştım, bi' sıkıntı yaşamadım. Sizin de yaşayacağınızı sanmıyorum, ama şüpheleriniz varsa antivirüs taramanızı yapabilirsiniz. @Kanz12r

CorePack'in bırakmalarına sebep olan 1 - 2 mevzuları olmuştu ama detaylarını tam hatırlamıyorum. Ben Mass Effect üçlemesi repack'lerini kullanmıştım, bi' sıkıntı yaşamadım. Sizin de yaşayacağınızı sanmıyorum, ama şüpheleriniz varsa antivirüs taramanızı yapabilirsiniz. @Kanz12r
Reddit'teki açıklamada arkaplanda sıkıntılı programlar çalıştırdıkları doğrulanmış deniyordu ben oradan biraz tedirgin oldum ama söylediğim gibi 1 seneye yakın oldu oyunu indirmiştim kurulum yaparken arka planda Kaspersky ve ESET çalışır vaziyetteydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı