Spectrum Phantom vs Battle Pass

Gitsin en çok oynadığı silaha alsın, ben full Vandal oynuyorum diğer silahlar için skine ihtiyacım yok.
Ama bu sezonun phantomıda iyi sadece animasyonsuz hem oni phantom+Battle passde yapabilir.
Gitsin en çok oynadığı silaha alsın, ben full Vandal oynuyorum diğer silahlar için skine ihtiyacım yok.

Ya kardeşim animasyonlu bıçak 1775 olur mu? O normal silah skinlerinin fiyatı.
Animasyonlu mu?

Ya kardeşim animasyonlu bıçak 1775 olur mu? O normal silah skinlerinin fiyatı.
Jett bıçağının sadece görünüşü değişik animasyon falan yok yani bp bıçağı gibi normal skinleri 800vp civarı.

Jett bıçağının sadece görünüşü değişik animasyon falan yok yani bp bıçağı gibi normal skinleri 800vp civarı.
Kardeşim 2 saattir bilmeden konuşuyorsun, git Youtube'dan bak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Radyanit basmazsan normal default şeklinde çekiyor bıçağı.

Edit:tamam atarlanma bende ona bakıyordum 3455vp imiş kızma öyle hatırlıyordum ama oni phantom+battlepass mantıklı.

Geri
Yukarı