Speed Mousepad Önerisi

Batuhan A.

Megapat
Makaleler
26
Yer
İstanbul
Zowie G-SR kullanıyorum ve hız konusunda beni rahatsız etmeye başladı, hız konusunda başarılı bir mousepad arıyorum. Aradığım özellikler;
  • Dikey olarak uzunluğu en az 40cm olmalı.
  • Genişlik olarak da en az 45 cm civarlarında.
Sadece üzerine mouse koyacağım, klavye koymayı düşünmüyorum.
Bütçe sınırı yok, çok uçuk olmaması yeterli.
@UmuTzn

Son düzenleme:
Hocam bende G-SR almıştım balçık gibi batıyordu sevmedim iade ettim sizde mi öyle bir hissiyat alıyorsunuz ?
Şuan Ec2-b Kullanıyorum buna hangi mousepad önerirsiniz speed bir şey arıyorum.

Hocam bende G-SR almıştım balçık gibi batıyordu sevmedim iade ettim sizde mi öyle bir hissiyat alıyorsunuz ?
Şuan Ec2-b Kullanıyorum buna hangi mousepad önerirsiniz speed bir şey arıyorum.
Ben malzeme kalitesinden ziyade yavaşlığından rahatsızım ama daha hızlı padlerle de daha kötü aim alıyorum.

Ben bakınırken Speed olarak QcK, Fury S ve Goliathus Speed çokça karşıma çıkmıştı bir göz atabilirsiniz.

Zowie G-SR kullanıyorum ve hız konusunda beni rahatsız etmeye başladı, hız konusunda başarılı bir mousepad arıyorum. Aradığım özellikler;
  • Dikey olarak uzunluğu en az 40cm olmalı.
  • Genişlik olarak da en az 45 cm civarlarında.
Sadece üzerine mouse koyacağım, klavye koymayı düşünmüyorum.
Bütçe sınırı yok, çok uçuk olmaması yeterli.
@UmuTzn
Steelseries Qck Large ürünü istediğiniz boyutlarda mükemmel bir ürün. Bizzat kullanan biri olarak konuşuyorum. Şu zamana kadar 8-10 arası mousepad alıp beğenmeyip attım. Bu ürün gerçekten çok farklı zaten yazarsanız Steelseries Qck nasıl bir ürün diye yorumların genelde pozitif yönde olduğunu görürsünüz.

Steelseries Qck Large ürünü istediğiniz boyutlarda mükemmel bir ürün. Bizzat kullanan biri olarak konuşuyorum. Şu zamana kadar 8-10 arası mousepad alıp beğenmeyip attım. Bu ürün gerçekten çok farklı zaten yazarsanız Steelseries Qck nasıl bir ürün diye yorumların genelde pozitif yönde olduğunu görürsünüz.
QcK kullandım, kenarları sökülüyor. O yüzden düşünmüyorum.

QcK kullandım, kenarları sökülüyor. O yüzden düşünmüyorum.
Doğrudur o konuda birşey diyemicem. Ben daha 1 senedir kullandığım için deformasyon gerçekleşmedi. O zaman size Razer Firefly tarzı mousepadlar olucak ama onlarda söylediğiniz boyutlardan küçük olabilir. Daha ucuz olarak Bloody MP-50RS ile Bloody MP-60R var.

Doğrudur o konuda birşey diyemicem. Ben daha 1 senedir kullandığım için deformasyon gerçekleşmedi. O zaman size Razer Firefly tarzı mousepadlar olucak ama onlarda söylediğiniz boyutlardan küçük olabilir. Daha ucuz olarak Bloody MP-50RS ile Bloody MP-60R var.
Firefly tarzı mousepadlerden ziyade kenarları örgülü olması yeterli. QcK gibi açık olmasın. Bütçe sıkıntım da yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı