Speed Mousepad Önerisi

Firefly tarzı mousepadlerden ziyade kenarları örgülü olması yeterli. QcK gibi açık olmasın. Bütçe sıkıntım da yok.
Kenarları örgülü olanları kullandınızmı bilmiyorum. Ben kullandığım için onunda şu yönde bir eksisi var. Eğer benim gibi yatar pozisyonda bilgisayarda takılıyorsanız o örgülü kısımlar bileği rahatsız ediyor bilginize.

Kenarları örgülü olanları kullandınızmı bilmiyorum. Ben kullandığım için onunda şu yönde bir eksisi var. Eğer benim gibi yatar pozisyonda bilgisayarda takılıyorsanız o örgülü kısımlar bileği rahatsız ediyor bilginize.
G-SR kullanıyorum, kenarları örgülü ve rahatsız değilim. Tamamen bu yapıda bir speed padi arıyorum.

QcK Limited Edition modeli fazla küçük, konuda dediğim özellikleri pek karşılamıyor.

QCK kullanıyorum kenarları söküldüğü zaman Kocaeli TEKLOS firmasına ürünü faturası ile birlikte ücretsiz kargoyla gönderdim ve ürünün sıfırını kapalı kutu olarak bana geri gönderdiler. Aynı şekilde Rival 300 mouse kullanıyorum. Onuda aynı şekilde gönderdim ve bana 15 gün olmadan sıfır kapalı kutu Rival 310 mouse gönderdiler. Steelseries firmasından gayet memnunum mouse, mousepadle ilgili sorun yaşayan arkadaşlar şanslarını deneyebilir.

QCK kullanıyorum kenarları söküldüğü zaman Kocaeli TEKLOS firmasına ürünü faturası ile birlikte ücretsiz kargoyla gönderdim ve ürünün sıfırını kapalı kutu olarak bana geri gönderdiler. Aynı şekilde Rival 300 mouse kullanıyorum. Onuda aynı şekilde gönderdim ve bana 15 gün olmadan sıfır kapalı kutu Rival 310 mouse gönderdiler. Steelseries firmasından gayet memnunum mouse, mousepadle ilgili sorun yaşayan arkadaşlar şanslarını deneyebilir.
İlgilenmeleri gerçekten güzel, daha yeni Rival 600 ekledim koleksiyonuma bir problem yaşarsam ilgilenecek birilerinin olması güzel.

QcK'yi artık çekmece altlığı olarak kullanıyorum malesef. :LOL:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı