Speednet değerleri nasıl?

leanbeefpatty

Kilopat
Türk Telekom'un bitmesine az kaldı. Ben de biraz araştırmaya yapayım dedim ve kendimce Speednet'i uygun buldum. 35 download 6 upload olan paketi uygun buldum. Sizce bu değerler ile 35 üzerinden kaç alırım? Ya da 75 download olan var. O 20 TL daha pahalı ama 75 üzerinden kaç alabilirim peki? Bu arada fiber değil VDSL.

Speednet.png

Türk Telekom'un bitmesine az kaldı. Ben de biraz araştırmaya yapayım dedim ve kendimce Speednet'i uygun buldum. 35 download 6 upload olan paketi uygun buldum. Sizce bu değerler ile 35 üzerinden kaç alırım? Ya da 75 download olan var. O 20 TL daha pahalı ama 75 üzerinden kaç alabilirim peki? Bu arada fiber değil VDSL.

Eki Görüntüle 844792
Altyapınıza bağlı. Eğer altyapınız iyi ise 75 mbps'nin 75'inide alırsınız. Ama kötüyse daha düşük alırsınız. Ayrıca alacaksınız 75 mbpslik paketi öneririm. 35 mbps yetmeyebilir. Günümüz şartları için en az 50 mbps olması gerek bence.

Hemen öyle sevinmeyin bence. Düşük bir ihtimal de olsa fiyatı düşürmek için kötü altyapı bağlamış olabilirler. TurkNet gibi sitelerde altyapını sorgulayabilirsin.
Hocam Türknet değil. En doğru sonucu speedtest gibi siteler söyler. Türknet genel olarak söylemez. Sadece kendisinin verebileceği hızı söyler.

Hocam TurkNet değil. En doğru sonucu Speedtest gibi siteler söyler. TurkNet genel olarak söylemez. Sadece kendisinin verebileceği hızı söyler.

Bu konularda pek bilgim olmasa da alt yapısını düzgün bir sitede sorgulasın. Altyapısını sorgulamadan sırf yeni olduğu için şak diye o interneti almak hocamın zararına olur.
Kimseye yanlış bilgi vermek istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı