Speedtest'te pingim 10 fakat Valorant'ta 300 üstü alıyorum

Merhaba. Speedtest'te 10 ping alıyorum, fakat Valorant'ta 300 üstü alıyorum. En az 120 ping alıyorum, en fazla 900. Yardım edebilir misiniz?

Hocam o Speedtest serverine bağlanırken 10 ping ama yine de Türkiye sunucusu bulunan bir oyunda bu ping değerleri çok yüksek. Speedtest download ve upload değerlerini bize atarsanız yardımcı olabiliriz ama screenshot atacaksanız IP adresini karalamayı unutmayın.

Hocam o Speedtest serverine bağlanırken 10 ping ama yine de Türkiye sunucusu bulunan bir oyunda bu ping değerleri çok yüksek. Speedtest download ve upload değerlerini bize atarsanız yardımcı olabiliriz ama screenshot atacaksanız IP adresini karalamayı unutmayın.
Oyunda İstanbul sunucusu var ama bu sorunu yaşayan kişiler çok fazla.
Tüm maçlarımda bu sorunu yaşıyor ve takımımada bu sorunu yaşayan geliyo.
Bu sorun valorant sunucusu ile alakalı.
hqdefault.jpg

Bende Frankfurt 1 sunucusuna bağlandığımda daha az ping görüyorum.

1615468466960.png

Buyurun hocam.Download şuanlık böyle,düzeliyor.

Oyunda İstanbul sunucusu var ama bu sorunu yaşayan kişiler çok fazla.
Tüm maçlarımda bu sorunu yaşıyor ve takımımada bu sorunu yaşayan geliyor.
Bu sorun Valorant sunucusu ile alakalı.Eki Görüntüle 917266
Bende Frankfurt 1 sunucusuna bağlandığımda daha az ping görüyorum.

Hocam bu değerlere 120 ping çok fazla ben 16Mbps internet kullanıyorum 60 pingle CS oynuyorum bilmem neredeki sunucuda.

Hocam daha demin dediğimi gibi 120 ping çok fazla İstanbul sunucusunda ben çok daha uzaktaki CS:GO sunucusunda 16Mbps internet ile 60 ping alıyorum.

Hocam bu değerlere 120 ping çok fazla ben 16Mbps internet kullanıyorum 60 pingle CS oynuyorum bilmem neredeki sunucuda.

Hocam daha demin dediğimi gibi 120 ping çok fazla İstanbul sunucusunda ben çok daha uzaktaki CS:GO sunucusunda 16Mbps internet ile 60 ping alıyorum.
Valorant Türkiye sunucuları fazla gelişmiş değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı