Çözüm Spell Vamp Nedir ?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Emin ol Mage karakterler, (Bu Mage karakterler arasından Hybrid Hero'ları çıkarıyorum.) asla bir tank yada DPS gibi hareket edemez. İstedikleri kadar Spell Vamp Item'i yapsınlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tartışmayı çok uzattık. Oyunun kaderini Hero'lar ya da Item'ler değil, takım belirler. Takım oyunu belirler... Bence bu kadar yeter...

Ama yine katılmıyorum şu son günlerde çıkan abartılı Hero'lar, takım oyunu belirler yasasını da kırmış durumda. Buna ne diyorsunuz Erman Bey ?

Vladimir, Swain, Kog'Maw, Uçan Dinozor (WDF), Akali, Xin, Garen, unuttum diğerlerini. Eski Hero'lar da var Imba olan.

Diğer Hero'lara göre balansı çok uçuk. Range Skill'den Life Steal, serbest noktaya alan Poison Skill atma, yüksek Damage'li Stun, sabit Life Drain. Bunlar gibi dahası. Nasıl dengeli ?

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı