Spider-Man 2 Fan Yapımı portuna klavye mouse desteği geldi

Bu saatten sonra oyun portlarını brezilyalı fanlara bıraksınlar. Adamlar Sony'nin çıkardığı portların %90'ından daha iyi iş çıkarmışlar helal olsun. Her işte mükemmeller gerek futbol konusunda gerek optimizasyon ve port konusunda 1 numaraya oynuyorlar.

Aslında bir yazı paylaşmayı düşünmüyordum ama bugün bunu eklediklerini görünce paylaşayım dedim. Oyun zaten klavye mouse destekliyordu ama ikonlar hala kontrolcü içindi. Bugün getirilen mod ile klavye Mouse'ye tam destek sağlanmış oldu.

Eki Görüntüle 2154679

Ayrıca oyunun 1.3.3 versiyon güncellemesi bu hafta geldi. Artık -bence- %90-95 civarlarında tamamlanmış gözüküyor. Kusursuz bir deneyim ve kesin olmayan Türkçe yama için hala bekleyebilir veya indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İki karardan da pişman olacağınızı düşünmüyorum. Kafanızda daha net bir görüntü oluşması için aşağıya video bırakacağım. Ayrıca tam sürüm çıkana kadar herhangi bir yazı paylaşmayacağım bu port hakkında, okuduğunuz için teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam gelen güncellemeyi bizde var olan sürüme indirebiliyor muyuz? 1.3.3 versiyonu nereden iniyor?

Hocam gelen güncellemeyi bizde var olan sürüme indirebiliyor muyuz? 1.3.3 versiyonu nereden iniyor?
İndirebiliyorsun ama 1.3 sürümünden eski bir sürüme sahipsen sanırım oyunu baştan indirmen gerekiyor, ayriyeten 1.3.5 çıktı. Yukarıda verdiğim videonun açıklamasındaki discord sunucusundan bulup indirebilirsin.

Biri yardım etsin bu klavye iconlarını nasıl yapacağım.
Discord sunucusunda rehberi var. Ayriyeten mod yüklüyorsun.

İndirebiliyorsun ama 1.3 sürümünden eski bir sürüme sahipsen sanırım oyunu baştan indirmen gerekiyor, ayrıyeten 1.3. 5 çıktı. Yukarıda verdiğim videonun açıklamasındaki Discord sunucusundan bulup indirebilirsin.

Yani şunu demek istiyorum güncelleme mantığında tekrar 250 GB indirmek yerine 5-10 GB indirip oynayabiliyor muyuz Discord sunucusunda buna benzer bir şey bulamadım bir de bende şu an 1.3. 2 sürümü var.

İndirebiliyorsun ama 1.3 sürümünden eski bir sürüme sahipsen sanırım oyunu baştan indirmen gerekiyor, ayrıyeten 1.3. 5 çıktı. Yukarıda verdiğim videonun açıklamasındaki Discord sunucusundan bulup indirebilirsin.

Discord sunucusunda rehberi var. Ayrıyeten mod yüklüyorsun.

Denedim ama yapamadım.

Denedim ama yapamadım.

Hocam announcment kısmından indiriyorsunuz güncellemeleri.

Brezilyalıların port işini insomniactan iyi yaptığı sanat eseri :D YTdeki videolara falan inanmayın rezalet.

Dosya Ekleri

• IMG_20240404_213133.jpg
    IMG_20240404_213133.jpg
    158,4 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Hocam announcment kısmından indiriyorsunuz güncellemeleri.

Brezilyalıların port işini insomniactan iyi yaptığı sanat eseri :D YTdeki videolara falan inanmayın rezalet.
Doğru ayarlara yaptığınıza emin misin? İmkansız bu. Oyundan görsel ve video paylaşan Türkler tanıyorum asla böyle değil.

Oyun DODI'ye Repack olarak eklenmiş bu arada. İndirip wizard ile kurulum yapabiliyorsunuz.

Doğru ayarlara yaptığınıza emin misin? İmkansız bu. Oyundan görsel ve video paylaşan Türkler tanıyorum asla böyle değil.

Oyun dodı'ye repack olarak eklenmiş bu arada. İndirip wizard ile kurulum yapabiliyorsunuz.

Help bölümü var orada oyunda olan sorunları oraya yazıyordum.

1. sorun 3.5 gün inmesini beklemekten sonra oyunu Launcher'den açmam lazım çünkü ayarlarını oradan yapıyorsunuz açılmadı.

1.sorunu nasıl çözdüm wokspace kısmında i32.exe diye bir dosya var onu açtım oyun açıldı.

2.sorun joysticki bağla diyor zaten bağlı DC'ye yazdım 2 tane saçma şey dediler denemedim bile.

2. sorunu nasıl çözdüm sorunu çözmem için Launcher'i açmam lazım (çünkü oyunun PC portunun gerektirdiği ayarlar Launcher'den yapılıyor) sonra Discord'u biraz kurcaladım forum gibi bir şey vardı orada da işime yarayacak bir şey yoktu annoucnments kısmında research 125 ZIP var onu indirip oyunun dosyalarına attım Launcher çalıştı.

3.sorun Launcher açıldı ayarlara göz attım NVIDIA bir şey bir şey ayarı vardı onu kapattım daha önce karşıma 1-2 kez çıkmıştı ve sadece NVIDIA kartlarda açılması gereken bir ayarmış grafikleri deneme amaçlı ultraya aldım girdim oyuna oyun joystickle ilgili bir hata verdi...

3.sorun nasıl çözdüm tamam onu da hallederim dedim girdim Discord'a biraz dolaştım bir şey bulamadım sonra Launcher'in ayarlarında ıgnore suggest limits vardı açtım girdim onu oyuna oyun açıldı.

4.sorun oyun PS studios introsundan sonra siyah ekran verdi.

4.sorun çözümü oyun ultrada çalışmıyor bir de scaling modu 4K'den 2K ya çektim.

5.sorun nasıl çözdüm oyuna girdiğimde klavye oyunda çalışmıyordu çık gir yaptım düzeldi.

6. 7. ve 8. sorun oyunda kapalı alanlar Roblox gibi kontroller çok geç yani Spider-Man'i severim ve diğer oyunların mekaniklerine hakimim çok geç kontroller örnek vermek gerekirse yerden zıplayarak ağ atamıyorsunuz super jump tu galiba öyle bir mekanik var onunla yukarı zıplayarak atılıyor ağ ha bir de yerin içine girme bugu var videosu vardı videoyu kesip atarım.

Özet: Bu oyunu oynayacağınıza PC portunu bekleyin boş oyun ha bir de Discord'a toxic herkese ters cevap veren bir adam vardı sızdırılmış oyun portundan ne bekliyorsun dedi yani ben kurulumda hata yapmamışım oyun böyleymiş. İntteki görüntülerde fake büyük ihtimal hiçbir Türk youtuber/haber kanalı bununu indirip kurmakla uraşmaz. Yazım yanlışı yapmış olabilirim KB.

Sistem: R5 5600 RX, 6700 XT,2000MB/SNY SSD, 750watt PSU, 32 GB RAM.

Help bölümü var orada oyunda olan sorunları oraya yazıyordum.

1. sorun 3.5 gün inmesini beklemekten sonra oyunu Launcher'den açmam lazım çünkü ayarlarını oradan yapıyorsunuz açılmadı.

1.sorunu nasıl çözdüm wokspace kısmında i32.exe diye bir dosya var onu açtım oyun açıldı.

2.sorun joysticki bağla diyor zaten bağlı DC'ye yazdım 2 tane saçma şey dediler denemedim bile.

2. sorunu nasıl çözdüm sorunu çözmem için Launcher'i açmam lazım (çünkü oyunun PC portunun gerektirdiği ayarlar Launcher'den yapılıyor) sonra Discord'u biraz kurcaladım forum gibi bir şey vardı orada da işime yarayacak bir şey yoktu annoucnments kısmında research 125 ZIP var onu indirip oyunun dosyalarına attım Launcher çalıştı.

3.sorun Launcher açıldı ayarlara göz attım NVIDIA bir şey bir şey ayarı vardı onu kapattım daha önce karşıma 1-2 kez çıkmıştı ve sadece NVIDIA kartlarda açılması gereken bir ayarmış grafikleri deneme amaçlı ultraya aldım girdim oyuna oyun joystickle ilgili bir hata verdi...

3.sorun nasıl çözdüm tamam onu da hallederim dedim girdim Discord'a biraz dolaştım bir şey bulamadım sonra Launcher'in ayarlarında ıgnore suggest limits vardı açtım girdim onu oyuna oyun açıldı.

4.sorun oyun PS studios introsundan sonra siyah ekran verdi.

4.sorun çözümü oyun ultrada çalışmıyor bir de scaling modu 4K'den 2K ya çektim.

5.sorun nasıl çözdüm oyuna girdiğimde klavye oyunda çalışmıyordu çık gir yaptım düzeldi.

6. 7. ve 8. sorun oyunda kapalı alanlar Roblox gibi kontroller çok geç yani Spider-Man'i severim ve diğer oyunların mekaniklerine hakimim çok geç kontroller örnek vermek gerekirse yerden zıplayarak ağ atamıyorsunuz super jump tu galiba öyle bir mekanik var onunla yukarı zıplayarak atılıyor ağ ha bir de yerin içine girme bugu var videosu vardı videoyu kesip atarım.

Özet: Bu oyunu oynayacağınıza PC portunu bekleyin boş oyun ha bir de Discord'a toxic herkese ters cevap veren bir adam vardı sızdırılmış oyun portundan ne bekliyorsun dedi yani ben kurulumda hata yapmamışım oyun böyleymiş. İntteki görüntülerde fake büyük ihtimal hiçbir Türk youtuber/haber kanalı bununu indirip kurmakla uraşmaz. Yazım yanlışı yapmış olabilirim KB.

Sistem: R5 5600 RX, 6700 XT,2000MB/SNY SSD, 750watt PSU, 32 GB RAM.
Oyun henüz tam sürüm olarak çıkış yapmadı, ayriyeten böyle büyük sorun yaşayan insanlar görmedim ve görüntülerin bazıları izlenme amaçlı olarak sahte videolar olsa bile bir sürü gerçek video var. Türklerin kurmuş olduğu bir Discord topluluğu bile var ayriyeten ve her hafta görüntü paylaşılıyor yalan dolan bir çalışma değil yani. Yaşadığınız sorunları da anlıyorum çünkü dediğim gibi oyun hala tam sürüm değil.

Geri
Yukarı