Spider-Man 2 PC portu neredeyse bitmiş

• Konuyu başlatan ErenY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B

ErenY

Kilopat
Oyunu geliştiren ekip oyunu neredeyse bitirmiş gibi görünüyor. Bu ay içerisinde indirmeye hazır hale geleceğini düşünüyorum. Geliştirici ekip gece gündüz sunucularının "progress" başlığına eklemeler yapıyor.

Sadece 5 gün önce oyunun ara sahneleri bu haldeydi:
zzza.png

Bundan yaklaşık 20 dakika önce ekipten smguy videolu bir paylaşımda bulundu. Spoiler içermektedir.

Oyun hakkında bilgi sahibi olduğum bazı konular ise:
1. Ücretsiz olarak sunulacak.
2. İndirmesi için geliştirici ekip bir rehber hazırlayacak, dosya 3. parti bir ekip tarafından paylaşılacak.
3. Oyun açık dünyada yaklaşık 6 GB VRAM kullanıyor.
4. Oyun PS5 buildi olduğu için görüntü ayarları PS5'dekinin benzeri şeklinde olacak. Geliştirici ekip modlamanın mümkün olduğunu, FSR3 ve DLSS gelmesinin zor olmadığını belirtti.
5. Klavye desteği olacak ama sağlıklı olmayacağı söyleniyor, bu kesin bir bilgi değil henüz.
6. Oynanış görüntüleri RX 6600 (smguy) ve RTX 2060 (id-daemon) ile kaydediliyor. Oyun genel olarak sabit 60 FPS ve ara sahneler ise 30 FPS olarak çalışıyor.

Son olarak kaynak olarak kendi discord sunucularını kullandım. Bilgileri smguy'un mesaj geçmişinden ve geliştirici ekibe sorular sorarak derleyip toparladım yani bir yerden alıntı değiller.

Son düzenleme:
Normalde Spider-Man 2 PC'ye gelmeyecekti bunlar nasıl oluyor kaçak yapıyorlar gibi geldi bana. Yani kendi kendilerine.

Harbi hiç bilgim. Yok gülmeyin ya :D

SM2'yi yapan şirket aralık ayında hacklendi. Oradan sızmış veriler ile resmi olmayan bir port hazırlanıyor.

Bunu çok açık bir şekilde yapıyorlar kimse nasıl engel olmuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Harbi hiç bilgim. Yok gülmeyin ya :D

Bunu çok açık bir şekilde yapıyorlar kimse nasıl engel olmuyor

Bunu çok açık bir şekilde yapıyorlar kimse nasıl engel olmuyor

Bunu çok açık bir şekilde yapıyorlar kimse nasıl engel olmuyor.

Bunu çok açık bir şekilde yapıyorlar kimse nasıl engel olmuyor.

Hocam sakin olun. Bir şey demedik. :D

Geri
Yukarı