Spider-Man 2 resmi olmayan PC portunun sistem gereksinimleri değişti

Makaleler
2
Yer
Ankara
Sony'nin kendisinde çok daha iyi port etmeleri garip. Sadece PS5'e çıkan bu oyunda 1080p 60FPS için sadece RTX 2060 yeterken Sony'nin resmi portu olan ve PS4'e de çıkan Horizon Forbidden West'te RTX 3060 ile 1080p Medium ayarlarda ancak 60 FPS alabiliyorsun.

Kaynak:
fa.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ulan koskoca şirketsin ama bir oyununa bile sahip çıkamıyorsun. Bir de üstüne sahip çıkamadığın oyunu bir grup alıp senden daha iyi optimize ederek PC'ye getiriyor. Harbiden yazık. Firmaların artık ne kadar özensiz olduğunu daha da iyi anladık.

Hocam ilk yorumunuz yanlış bence. Insomniac'a müthiş bir siber saldırı gerçekleşti. Öbürleri hakkında doğru söylüyorsunuz. Firmalar port yapmayı bilmiyor, bilseler bile özensiz davranıyorlar. Ayrıca PC portu olan Spider-Man 2 bozuk, haberiniz olsun.

Hocam ilk yorumunuz yanlış bence. Insomniac'a müthiş bir siber saldırı gerçekleşti. Öbürleri hakkında doğru söylüyorsunuz. Firmalar port yapmayı bilmiyor, bilseler bile özensiz davranıyorlar. Ayrıca PC portu olan Spider-Man 2 bozuk, haberiniz olsun.

Siber saldırı gerçekleştiğini biliyorum fakat herhangi saldırıya karşı geçmişte alınmış bir önlem yok muydu? Koskoca şirketlerin böyle siber saldırı bahanelerine sığınmalarını asla kabul etmiyorum. Elinde Spider-Man gibi çok sağlam bir markanın lisansı var ve bir oyun çıkarmaya çalışıyorsun. Sony veya Insomniac olarak nasıl tek bir saldırıda pert olabilirsin ki? Garip. Belki de ben çok sığ düşünüyorumdur ama oyun şirketlerinin aklınıza gelebilecek her alanda fazlasıyla özensiz çalıştığını düşünüyorum. Güvenlik de bunlardan biri elbette.

Siber saldırı gerçekleştiğini biliyorum fakat herhangi saldırıya karşı geçmişte alınmış bir önlem yok muydu? Koskoca şirketlerin böyle siber saldırı bahanelerine sığınmalarını asla kabul etmiyorum. Elinde Spider-Man gibi çok sağlam bir markanın lisansı var ve bir oyun çıkarmaya çalışıyorsun. Sony veya ınsomniac olarak nasıl tek bir saldırıda pert olabilirsin ki? Garip. Belki de ben çok sığ düşünüyorumdur ama oyun şirketlerinin aklınıza gelebilecek her alanda fazlasıyla özensiz çalıştığını düşünüyorum. Güvenlik de bunlardan biri elbette.

Bende güvenlik konusunu pek ciddiye almadıklarını düşünüyorum. Hatta bir aralar kafamda acaba bu saldırı Wolverine oyununu tanıtmak için miydi diye düşünüyordum fakat imkân veremedim buna. Olan çalışanlara oluyor, yazık.

Ben oyunu SATA SSD'ye kurmak istesem yine en iyi ayarlarda oynanabiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı