Spider-Man 2 resmi olmayan PC portunun sistem gereksinimleri değişti

Yardım edebildiğime sevindim 🙂 bende şu an yüklüyorum.

Hocam yükledim ancak normalde kasma olmamasına rağmen şehirde dolaşmaya başladığımda oyun hızlanınca textureler yüklenmiyor ve haritanın altına düşüyorum. Bunu HDD ile alakalı olduğunu söylüyorlar ancak Discord da HDD ile normal oynayanlar gördüm. Çözümünü biliyor musunuz? Siz de durumlar nasıl?

Hocam yükledim ancak normalde kasma olmamasına rağmen şehirde dolaşmaya başladığımda oyun hızlanınca textureler yüklenmiyor ve haritanın altına düşüyorum. Bunu HDD ile alakalı olduğunu söylüyorlar ancak Discord da HDD ile normal oynayanlar gördüm. Çözümünü biliyor musunuz? Siz de durumlar nasıl?

Ben yükleyemedim hep bir hata çıktı ama HDD yüzündendir muhtemelen SSD en sağlıklısı.

Ben yükleyemedim hep bir hata çıktı ama HDD yüzündendir muhtemelen SSD en sağlıklısı.

Bu arada oyunu hangi ayarlarlarda oynuyorsun ekran kartlarımız hemen hemen aynı o yüzden soruyorum ve çözünürlük kaçta söyleyebilirseniz çok sevinirim :)

Son düzenleme:

Bu arada oyunu hangi ayarlarlarda oynuyorsun ekran kartlarımız hemen hemen aynı o yüzden soruyorum ve çözünürlük kaçta söyleyebilirseniz çok sevinirim :)
Ayarlarım bu şekilde sadece fullscreen olarak değiştirin ve lobby modunu disabled yaparsanız harita daha iyi yükleniyor ama sadece haritada dolaşabiliyorsunuz başka birşey yapamıyorsunuz

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-30 190244.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-30 190244.png
    47,4 KB · Görüntüleme: 17
  • Ekran görüntüsü 2024-03-30 190255.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-30 190255.png
    46,5 KB · Görüntüleme: 17
  • Ekran görüntüsü 2024-03-30 190305.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-30 190305.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 18
  • Ekran görüntüsü 2024-03-30 190315.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-30 190315.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 16
Ayarlarım bu şekilde sadece fullscreen olarak değiştirin ve lobby modunu disabled yaparsanız harita daha iyi yükleniyor ama sadece haritada dolaşabiliyorsunuz başka birşey yapamıyorsunuz
Hocam indirdikten sonra naptiniz? Ben 95 GB indiriyorum ve sonra napacagim?

95 GB'lik yerine 254 indiriyorum sorun olur mu? Yoksa 95 daha mi iyi?

Aralarında bir fark yok 95 GB olan sıkıştırılmış sadece 95 GB'lık daha hızlı iner ama.

Ayarlarım bu şekilde sadece fullscreen olarak değiştirin ve lobby modunu disabled yaparsanız harita daha iyi yükleniyor ama sadece haritada dolaşabiliyorsunuz başka bir şey yapamıyorsunuz.

Teşekkürler.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı