Spider-Man 4 gelebilir!

GökUzay

Hectopat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar, no way Home'dan aylar öncesinde Tobey'nin hangi filmde olacağına emin olmamakla birlikte Spider-Man rolü için geri döneceğini söylemiştim. Şimdi de günlerdir takip ettiğim kadarıyla şunu anlıyorum ki Sony sam Raimi ve Tobey Maguire ile Spider-Man 4'ü yapacak. Raimi evreni finali yapacak ve Tobey'nin Spider-Man'inin karakter dizgisi tamamiyle son bulacak.

Umarım son bir şarkı çalarlar, karanlık, iyi ve sağlam hissiyat veren bir Spider-Man filmi daha görürürüz Raimi'nin elinden. Açıklamaları olumlu Sam'in. Dr Strange'i beğenmeyen insanları gördüm, belki bu durum biraz negatif etki edebilir bu duruma. Ancak ben olacağı inancındayım. Danny Elfman'ın müthiş Spider-Man Themesong'unu beyaz perdede Tobey ile bir kez daha ve son kez dinleme şansı elde ederiz umarım. İyi sosyaller) not: Andrew evrenini ve filmlerini sevmem. O yüzden takip etmedim. Sadece Tobey ile alakalı haberleri takip ediyorum, rica ediyorum o yüzden tasm3 çıksın abi SM4 çıkmasın tarzı mesajlarınızı burada atmayın. Seviliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı