Spider-Man Across the Spider-Verse internet üzerinden nereden izlenebilir?

Publicronus

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sırf bu Spider-Man dizisi veya filmi tam olarak ne olarak geçiyor bilmiyorum fakat boş verin, sırf bu film yüzünden Disney Plus satın aldım fakat bulamadım. Netflix'te yok diye biliyorum. Peki nereden izleyeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sırf bu Spider-Man dizisi veya filmi tam olarak ne olarak geçiyor bilmiyorum fakat boş verin, sırf bu film yüzünden Disney Plus satın aldım fakat bulamadım. Netflix'te yok diye biliyorum. Peki nereden izleyeceğim?
VPN açarak Disney Plus'tan izleyebilirsiniz. Türkiye'de film çıktıktan 5-6 ay sonra Disney Plus'a geliyor.

İnternette 2025 yılına kadar Disney+'a gelmeyeceği yazıyor. Sanırım diğer kısmının filmi çıktıktan sonra ikisini bir arada koyacaklarmış. Şimdilik internetteki o sitelerde bulabiliyorsunuz ama kalitesi iyi değil. Disney+ kullanmıyorum, internette de nedense az bilgi var.

Geri
Yukarı