Spider-Man Into The Spider-Verse'te Gwen Stacy'ye ne oluyor?

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Sinematik evrenine hakimim diyebilirim.
No Way Home izledikten sonra tüm Spider-Man filmlerini tekrar izlemeye karar verdim ve tüm filmleri izledikten sonra Netflix'teki animasyon filmi olan Into The Spider-Verse filmini izlemeye başladım.
Henüz filmin yarısındayım, o yüzden spoiler vermezseniz sevinirim ama birkaç sorum var.
Punisher'daki Wilson Fisk, Dr. Octopus'un karısı ve Gwen Stacy ne arıyor bu filmde?
Gwen Stacy nasıl Örümcek Kadın oluyor? Otto Octavius'un karısı neden Otto'nun yerine geçmiş? Ölmemiş miydi? Ayrıca Wilson Fisk'in de çocuğu yoktu diye hatırlıyorum.
Tüm evren birbirine karışmış sanki, benim de kafa gitti izlerken :D. Kim bilir daha neler olacak. Detaylı bir şekilde anlatır mısınız bana filmi? Geçtiği zaman sinematik evrenden çok mu farklı yoksa tamamen çizgi romandan mı gidiyor? Çizgi romanı hiç okumadım. Sadece sinematik evreni biliyorum dediğim gibi.
Ayrıca Miles Morales'in tüm hikayesini anlamak için PlayStation Exclusive olan Spider-Man: Miles Morales'i de oynamak şart mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bu evrenin sinematik evren ile hiç alakası yok.
Wilson Fisk normalde Spider-man'in de baş düşmanlarından biri, Dr. Octopus neden kadın bir fikrim yok öyle yapmak istemişler. Gwen başka bir evrende Örümcek-kadın oluyor.
Kısacası farklı evrenleri ve çizgi roman konseptlerini bir araya getirmişler. Ortaya The Spider-Verse çıkmış.

Geri
Yukarı