Spider-Man oyunu PC'ye gelir mi?

2018 yılında en azından bir ödül almayı hakeden bir oyundu Game Awards'ta. Gelmesini mantıklı bulmuyorum. Her ne kadar konsol sattırma olayını TLOU kadar iyi yapamasa da, kendi ağırlığı var sonuçta.

Gelmesin gelecekse de. Zamanında benim gibi Spider-Man 2'nin PC versiyonunu oynayan varsa bilir cevabını. Ek olarak Spider-Man hâlen daha satıyor ve satacak da. Bir sebep yok PC'ye gelmesi için.

Küçükken tamindir diye bir siteden Spider-Man 2 demo indirmiştim bir hapisenede Rhino'yu dövüp sonra Spider-Man parası topluyordun. Sonra orijinalini indirdim ya bence güzeldi de tek sıkıntısı işte sadece belirli yerlere ağ atabilmesiydi yoksa halen severim PS2'de de oynamıştım Spider-Man 2 bana göre çoğu Spider-Man oyunundan iyidir PS2 versiyonu.

Bu biz PS kullanıcılarına bildiğin hakarettir bizim özel oynadığımız oyunu sen ne hakla PC'ye çıkartıyorsun tabii burada para göz Sony'den bahsediyoruz.
Daha sonra PC'ye çıkmasında bir sorun yok. Zaten 2-3 yıl sonra geliyor erken siz PS kullanıcıları daha erken oynayacaksınız. Hakaret falan değil bu.

Geri
Yukarı