Spider-Man Remastered PC'ye 200TL değer mi?

19 saat oynayıp ana hikâyeyi, birkaç yan görevi ve açık dünya etkinliğini bitirdim. Öncelikle kombat ve şehirde gezinmek çok zevkli. Şehirde gezinmenin tekrar altını çizeyim, çok zevkli. Sırf daha fazla ağ atmak için hiç yapmayacağım şehir simgelerinin fotoğrafını çekmek gibi şeyler yaptım. Kombatı da oldukça zevkli. Batman ekolü bir kombat. Sonlara doğru biraz tekrara düştüğünü belirteyim ama. Belki de aralıksız birkaç gün sadece Spider-Man oynadığımdan bana öyle geldi.

Ana hikâyesi güzel. Özellikle bazı yerlerde beni oldukça şaşırtan şeyler oldu. Yan görevler kötü. Açık dünya etkinlikleri eh işte. Oynanış hatırına yapıyorsun. Boss savaşları da kötü. Hiç boss gibi hissettirmiyorlar. Şişirilmiş beklenti yaratmayayım sende.

Uzun lafın kısası bu fiyata değer. Özellikle son zamlardan sonra daha bir değer.
Ben ilk 7 saatte sadece o fotoğrafları çekip çantaları topladım. İnanılmaz keyif aldım.

Ben ilk 7 saatte sadece o fotoğrafları çekip çantaları topladım. İnanılmaz keyif aldım.
Aynen. Aşırı keyifli gezinme olayı. İncelemelerde hep yazıyorlardı, abartı sanıyordum. Ama gerçekten öyleymiş. Keşke biraz daha kaliteli içerik doldursalarmış oyuna. Umarım 2. oyun bu eksiği kapatır.

Geri
Yukarı