Spider-Man PC zamlanır mı?

Auuuo123

Decapat
Oyunun Steam fiyatı 500 TL. Oynanış süresi olarak çok pahalı buluyorum indirim beklemek istiyorum ancak son zamanlarda çoğu oyunun zam yemesi beni aylarca indirim beklemeye korkutuyor. Sizce Spider-Man 500 TL olmasına rağmen bir zam yer mi? Ucuza alayım derken bir anda indirimli fiyatın 500 olması başıma gelebilir.

Karakteri geliştirmeye token lazım olduğu için yan görevleri yapmak gerekebiliyor. O da can sıkan ayrı bir durum. Oyun başında yan görevlerin tekrar etmesi kabul edilemez. O yüzden çok abartılan ve pahalı bir oyun. 500TL'yi hak ettiğini düşünmüyorum. Sonuçta binaların arasında atlayıp, zıplamakta bir yere kadar. Eğlenceli ama boş içerik olunca anlamını yitiriyor. Sadece hikayeye odaklanacaksak açık dünya oyunu olmasının da anlamı yok.

Evet orası oyle PC geldi diye millet oyle bir hype yaptı ki bakalım artık iade veya iade etmeyip oynamaya devam ederim belki belli olmaz.

Evet orası oyle PC geldi diye millet oyle bir hype yaptı ki bakalım artık iade veya iade etmeyip oynamaya devam ederim belki belli olmaz.
Yinede oynanabilir. Hikayesi fena sayılmaz çünkü. Tek sorun yan aktiviteler. Sonuçta Sony kalitesi var. Spiderman oynamadık demezsin :) Ama hype gereksiz. TLOU 2 gelseydi neyse. Spiderman oynamayan hayranları beklentiyi yüksek tutarak hype yapıyor herhalde. Oynadıktan sonra fikirleri değişir.

Yine de oynanabilir. Hikayesi fena sayılmaz çünkü. Tek sorun yan aktiviteler. Sonuçta Sony kalitesi var. Spider-Man oynamadık demezsin :) ama hype gereksiz. TLOU 2 gelseydi neyse. Spider-Man oynamayan hayranları beklentiyi yüksek tutarak hype yapıyor herhalde. Oynadıktan sonra fikirleri değişir.

O zaman iade yerine oynamaya devam diyorsunuz sanırım keske TLOU 2 gelseydi en az 3 defa bitirirdim en azda 100 saat oynardım o oyunun gelmesini çok istiyorum 700 TL olsa yine verip alırım sonuçta 30 saatlik bir oynanış süresi var.

Benim şimdi indi. Da.

Oyunun Steam fiyatı 500 TL. Oynanış süresi olarak çok pahalı buluyorum indirim beklemek istiyorum ancak son zamanlarda çoğu oyunun zam yemesi beni aylarca indirim beklemeye korkutuyor. Sizce Spider-Man 500 TL olmasına rağmen bir zam yer mi? Ucuza alayım derken bir anda indirimli fiyatın 500 olması başıma gelebilir.

Benim şimdi indi 59GB Daemon Tools'a taktım yükleniyor şu an.

O zaman iade yerine oynamaya devam diyorsunuz sanırım. Keske TLOU 2 gelseydi en az 3 defa bitirirdim. En azda 100 saat oynardım. O oyunun gelmesini çok istiyorum. 700 TL olsa yine verip alırım. Sonuçta 30 saatlik bir oynanış süresi var.
Yani oyunun hoşunuza gidip gitmemesiyle alakalı olarak iade durumu değişir. Oynarken keyif vermiyorsa iade edin. Ben net bir şey söyleyemem. Diyeceğim güzel oyun ama 500TL etmez. Bende sürekli oynama isteği uyandırmayan bir oyun. Kişiden kişiye değişir. TLOU 2 gelse oynamış olmama rağmen ben de alırım. Oynamadığım exclusive oyun kalmadı. Parasını hak edecek az oyun var. TLOU 1 ucuz olursa o da alınabilir. Ama 2 kadar etkisi yok tabii. Çünkü 2 ile oynanışta çok büyük geliştirmeler yapıldı. Umarım bir gün gelir.

Yani oyunun hoşunuza gidip gitmemesiyle alakalı olarak iade durumu değişir. Oynarken keyif vermiyorsa iade edin. Ben net bir şey söyleyemem. Diyeceğim güzel oyun ama 500TL etmez. Bende sürekli oynama isteği uyandırmayan bir oyun. Kişiden kişiye değişir. TLOU 2 gelse oynamış olmama rağmen ben de alırım. Oynamadığım exclusive oyun kalmadı. Parasını hak edecek az oyun var. TLOU 1 ucuz olursa o da alınabilir. Ama 2 kadar etkisi yok tabii. Çünkü 2 ile oynanışta çok büyük geliştirmeler yapıldı. Umarım bir gün gelir.

Yok oynarken aşırı eylendiriyor tek sıkıntı fiyatina göre oyun süresi kısa olması.

Yok oynarken aşırı eğlendiriyor. Tek sıkıntı fiyatina göre oyun süresinin kısa olması.
O zaman yan aktivitelere zaman ayırarak oynayın. Eğlendirdiği için bir yere kadar aynı görev yapılarını tolere edebilirsiniz. Süresinin kısa olmasını takıyorsanız, zaten oyunu sevmişsiniz demektir. O yüzden iade etmeye gerek yok :)

O zaman yan aktivitelere zaman ayırarak oynayın. Eğlendirdiği için bir yere kadar aynı görev yapılarını tolere edebilirsiniz. Süresinin kısa olmasını takıyorsanız, zaten oyunu sevmişsiniz demektir. O yüzden iade etmeye gerek yok :)

O zaman iade vaz geçiyorum şimdi bedava Türkçe yama bekliyorum bu hafta bitmeden çıkacağini soyluyorlar yama çıksın hiç değilse hikayesini anlayarak oynarız şimdilik yan aktivite ile oynarım Türkçe yama çıkana kadar çıkınca ana hikayeden devam ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı