Spider-Man Remastered alınır mı?

Alınır mı ekonomik durumunuza bağlı ama evet kesinlikle oynanmalı. Ve evet, Xbox koluyla oynarsın.

Site güvenilir. Ben Spider-Man Remastered, Miles Morales, Days Gone, Horizon Zero Dawn, Hearts of Iron 4 ve God of War aldım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Ve evet, Uncharted için kupon var. lastetail kuponunu kullanırsanız %21 indirim oluyor.
Tam bu kupon olayını bilmiyorum. Ücret ödenince bana bir kod geliyor galiba onu tam olarak nereye yapıştırıyorum ? Bir de siteye giriyorum ama üye girişi yaptırmıyor hata veriyor.

Tam bu kupon olayını bilmiyorum. Ücret ödenince bana bir kod geliyor galiba onu tam olarak nereye yapıştırıyorum ?
Yok öyle değil. Oyunu sepete ekledikten sonra sepete girin. Sağ tarafta kupon kodu kullan kısmına lastetail yazarsanız 418 TL olan Uncharted fiyatı düşüyordu. Ama kuponun süresi vardı sanırım. Bitti mi bilmiyorum.

Tam bu kupon olayını bilmiyorum. Ücret ödenince bana bir kod geliyor galiba onu tam olarak nereye yapıştırıyorum ? Bir de siteye giriyorum ama üye girişi yaptırmıyor hata veriyor.
Şimdi baktım kuponun süresi dün bitmiş. Uncharted için kullanabileceğiniz tek kupon etailextr5 kuponu. Bu kuponda %5 indirim yapıyor.

Yok öyle değil. Oyunu sepete ekledikten sonra sepete girin. Sağ tarafta kupon kodu kullan kısmına lastetail yazarsanız 418 TL olan Uncharted fiyatı düşüyordu. Ama kuponun süresi vardı sanırım. Bitti mi bilmiyorum.

Şimdi baktım kuponun süresi dün bitmiş. Uncharted için kullanabileceğiniz tek kupon etailextr5 kuponu. Bu kuponda %5 indirim yapıyor.
Kupon devam ediyor da sitede şuan ödeme ekranından sonra giriş yaptırıyor orada sıkıntı var giriş yaptırmıyor. Hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı