Çözüm Spider-Man Remastered'de görevde takılı kalanlara çözüm

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EagleJK

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Hocam tam olarak dün bu bölümde takılı kaldım ESC basıyorum bir şey olmuyor sol tık basıyorum bir şey olmuyor sinir oldum girdim buradan baktım sağ olsun birisi yazmış ben de biraz daha yaymak istedim tek yapmanız gereken (farenin sol tıkına basılı tutmakmış) sırf bu yüzden oyunu falan silmeyin sakına hadi iyi oyunlar. Edit: Bu arada fotoğraf bana ait değil ben türkçe altyazılı oynuyorum basılı tut yazmıyor bölümü geçtiğim için bölümü bulup ss'ni aldım haberiniz olsun.

Dosya Ekleri

• 1663946795861.png
    1663946795861.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Hocam tam olarak dün bu bölümde takılı kaldım ESC basıyorum bir şey olmuyor sol tık basıyorum bir şey olmuyor sinir oldum girdim buradan baktım sağ olsun birisi yazmış ben de biraz daha yaymak istedim tek yapmanız gereken (farenin sol tıkına basılı tutmakmış) sırf bu yüzden oyunu falan silmeyin sakına hadi iyi oyunlar.
Hold "left mouse button" to perform yazısından sonra hala yapamayıp oyunu silecekler varsa silsin bence.

hold "left mouse button" to perform yazısından sonra hala yapamayıp oyunu silecekler varsa silsin bence.

Kankam işte o şey oluyor sol tıka basayım olur herhalde diyorsun oyun zaten bir tuhaf duruyor böyle aynı hata almış gibi ESC basıyorsun hiçbir şey gelmiyor falan direk kapatıp açanlar oluyor daha kötüsü silenler bile olmuş.

Zaten hold yazıyor basılı tutman gerekiyor.
Alt yazılı oynayanlarda basılı tut yazmıyor diye hatırlıyorum hatayı alanların çoğu Türkçe altayazılı paylaşmış.

Geri
Yukarı