Çözüldü Spider-Man Remastered GPU driver güncel değil hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Falcon

Hectopat
Oyunu ilk aldığımda açıp oynadım rahatça, ancak şu an Sony yazısından sonra pat diye kapanıyor sarı ünlem ile driver güncelle diyor ama her şey güncel çözümü nedir?

Çözüm
Oyunu ilk aldığımda açıp oynadım rahatça, ancak şu an Sony yazısından sonra pat diye kapanıyor sarı ünlem ile driver güncelle diyor ama her şey güncel çözümü nedir?
AMD'nin Spider-Man için yayınladığı driver opsiyonel olduğu için çıkmıyordur. Manuel olarak indirmeyi dene. Sürüm numarası 22.8.1 olacak.

1660576534692.png
Aynen ancak açılıyordu şimdi açılmıyor ya dosyaları kontrol et dedim durdu 0'da, oyunda hiç açılmıyor şimdi :D

Anladım, Bana da açılırken söylüyor ama bir sorun oluşturmuyor dosyalar doğrulanmıyorsa silip tekrardan yükleyebilirsin. Neden yaptığı ile ilgili bir fikrim yok ama dosyalarda sıkıntı olabilir.

Kanka çok basit bir yöntem Aygıt Yöneticisi'nden ekran kartını güncelle ekran bağdaştırıcılarına gel ekran kartına sağ tık yap otomatik ara de güncelle olmazsa yine driver Boost yükle çözülür.

AMD'nin Spider-Man için yayınladığı driver opsiyonel olduğu için çıkmıyordur. Manuel olarak indirmeyi dene. Sürüm numarası 22.8.1 olacak.

1660576534692.png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı