Spider-Man Remastered hack sahnesinden sonra donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

berkmq

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1060 3GB
İşlemci
i5 7400
Oyunu 500 TL oldugu için mecbur crack indirdim fakat oyunun ilk görevinde bilgisayarı hackledikten sonra oyun donup kalıyor. Çık gir yapıyorum aynı, yeni Save açtım aynı driverımı güncelledim ve aynı. Ne yapmalıyım? Tam olarak resimdeki yerde donuyor gamepad bağlayınca sol tık simgesi X'e dönüşüyor ama yine de hiçbir tuşu algılamıyor.

resim_2022-08-16_132400274.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruyorum. Nereden biliyorsun?
Korsan övmüyorum fakat ben de korsan oynuyorum ve oyunda sıfır sıkıntı var. Sorun yaşayan kişinin ya kendi bilgisayarından kaynaklı bir sorunu vardır ya da oyunu doğru yerden değil de oyunoynaindirfullşimdiburada.com gibi saçma sapan yerlerden indirdiği içindir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığım yazıda herkes problem yaşıyor demedim hocam sadece God of War'un aksine daha fazla problem yaşanıyor dedim.

God of War da bitirdim onda da hata olmadı. Benim düşüncem bence ekran kartı driver güncel olmayıp + eksik dosya yüklendiği için olabilir katılır mısınız bilmem. Steam'den sürekli indirme duraklatırsanız dosya atlıyor, benim şahsi fikrim en büyük 2 etken budur.

Cracktan dolayı olma ihtimali?

Korsan övmüyorum fakat ben de korsan oynuyorum ve oyunda sıfır sıkıntı var. Sorun yaşayan kişinin ya kendi bilgisayarından kaynaklı bir sorunu vardır ya da oyunu doğru yerden değil de oyunoynaindirfullşimdiburada.com gibi saçma sapan yerlerden indirdiği içindir.
indirdigim siteden dolayı olma ihtimali yok daha öncede indirmiştim ama oyunu indirirken virüs taraması yapmıştım belki oradan bi dosyayı silme ihtimali var sıfırdan silip yüklemek son çare gibi

Öncelikle crack oyun kuruyorsan virüs yönet kısmındaki her şeyi kapatman lazım onu haricinden güvenlik duvarındaki her şeyi X işerati koymalısın. Yani kısacası yine benim dediğim oldu dosya eksik :D

@berkmq hocam merhaba. Spider-Man dün bir güncelleme aldı ve güncelleme notlarından birinde oyunun hackleme sahnesinden sonra donma probleminin nasıl çözüleceğinden bahsediliyor. Yani korsan veya eksik dosya ile alakası yokmuş tamamen oyunun hatasıymış bu.

• Some players cannot progress during the Spider-Hack Mission.

This is a frame rate related bug that only occurs when well above 60 FPS. While we work on a fix, we have a workaround in place. Restart the latest checkpoint, go to the Graphics Menu, set the game to Exclusive Fullscreen and the Refresh Rate to 60Hz. You should now be able to progress. Afterwards you can switch back to your preferred settings.
Not: Yalnız çözüm olarak oyunun Exclusive Fullscreen ayarlayıp Refresh Rate olarak 60Hz seçmelisin. Bu problem sadece 60 FPS üstü oynayan insanlarda yaşanıyormuş.

Geri
Yukarı