Çözüldü Spider-Man Remastered "unable to write to the game's user folder" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bartuaga2000

Femtopat
Daha fazla  
Oyuna girerken hata veriyor Windows 10.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-14 105815.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-14 105815.png
    251,7 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kullanıcı hesabın yönetici değilse ona geç. Mesajda söylenene göre bu klasöre yazma izni yok veya bir antivirüs tam o sırada o klasörü taradığı için oyunun kullanmasına izin vermiyor. Özellikle o dosyanın izinlerini almayı deneyebilirsin. Tam nasıl yapıldığını bilmiyorum ama burada kesin vardır.
Kullanıcı hesabın yönetici değilse ona geç. Mesajda söylenene göre bu klasöre yazma izni yok veya bir antivirüs tam o sırada o klasörü taradığı için oyunun kullanmasına izin vermiyor. Özellikle o dosyanın izinlerini almayı deneyebilirsin. Tam nasıl yapıldığını bilmiyorum ama burada kesin vardır.

Çözüm

Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı