Spider-Man Remastered vs Hogwarts Legacy

dellmsiz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2-3 gün önce God of War aldım yanına bir hikayeli oyun daha eklemek istiyorum. Bu iki seçeneğimde Hogwarts Legacy ve Spider-Man Remastered ikisinin de fanı değilim. Ayrıca hikayeli oyunları oturup tek solukta oynayan birisi değilim uzun sürede bitiririm sizce hangisi daha uygundur? İkisi de Epic'te indirimle 400 küsur oluyor aynı fiyatları.

Merhaba arkadaşlar. 2-3 gün önce God of War aldım yanına bir hikayeli oyun daha eklemek istiyorum. Bu iki seçeneğimde Hogwarts Legacy ve Spider-Man Remastered ikisinin de fanı değilim. Ayrıca hikayeli oyunları oturup tek solukta oynayan birisi değilim uzun sürede bitiririm sizce hangisi daha uygundur? İkisi de Epic'te indirimle 400 küsur oluyor aynı fiyatları.

Eğer Harry Potter fanı değilseniz Hogwarts alıncak bir oyun olarak görmüyorum. Oyunun haritası ve grafikleri çok güzeldi ancak daha çok bir grafik demosu gibiydi dünya ile etkileşimi az bir oyun. Eğer yanına bir oyun eklemeyi düşünüyorsan Cyberpunk 2077+Phantom liberaty veya Metro Exodus önerebilirm. Spider-Man Remastered de Hogwarts'dan daha iyi bir seçenek olur.

Eğer Harry Potter fanı değilseniz Hogwarts alıncak bir oyun olarak görmüyorum. Oyunun haritası ve grafikleri çok güzeldi ancak daha çok bir grafik demosu gibiydi dünya ile etkileşimi az bir oyun. Eğer yanına bir oyun eklemeyi düşünüyorsan Cyberpunk 2077+Phantom liberaty veya Metro Exodus önerebilirm. Spider-Man Remastered de Hogwarts'dan daha iyi bir seçenek olur.

Kral peki Spider-Man Remastered'le Spider-Man Miles Morales arasından seçim yaparsam Miles Morales 100 TL gibi bir fiyat daha ucuz onda ne önerirsin

Kral peki Spider-Man Remastered'le Spider-Man Miles Morales arasından seçim yaparsam Miles Morales 100 TL gibi bir fiyat daha ucuz onda ne önerirsin.

Miles Morales oynadım fiyatına değmeyecek bir oyun Spider-Man Remastered'den farklı bir oynanışı yok. Ve hikayesi daha kısa. DLC gibi bir oyun. Spider-Man Remastered al.

Ben iki oyunu da oynadım ama grafik vs olarak bakmazsak Harry Potter hayranı da değilseniz Spider-Man'e göre daha sıkıcı bence. Ben poter hayranı değildim ama Spider-Man bence çok kaliteli oynanış anlamında. Tavsiyem Spider almanız olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı