Spigen vs. Buff ekran koruyucu tavsiyesi

Sanmıyorum. Sonuçta kılıflar telefonu korumak için yapılıyor, tersine zarar verirse ne anlamı kalır. [emoji4] Şimdi aklıma geldi de eğer ekran konusunda tereddüt ediyorsanız kapaklı kılıflar mevcut. Bunlar tercih edilebilir fakat telefonu kabalaştırdığını söylemeliyim.
Yanıtınız ve öneriniz için teşekkür ederim bazi kiliflarin (kapakli değil) kenarlari sert oldugundan dolayi cihazin kenarini arkasini vb cizmez degil mi ornegin iphone 8 plus bu konuda hassasimdir da.

Yaklaşık olarak 15 aydır iPhone 7 Plus kullanıyorum. Aldığım günden beri Spigen ekran koruyucu ve Liquid Armor kılıf ile kullanmaktayım. Yurtta ranzadan düşürdüm telefonu, adada arnavut kaldırımda takla attı telefon. Tüm bu olanlara rağmen ne kasa ne ekranda herhangi bir çizik dahi bulunmuyor. Ben tecrübemi paylaşıyım siz karar verin.

Yaklaşık olarak 15 aydır iPhone 7 Plus kullanıyorum. Aldığım günden beri Spigen ekran koruyucu ve Liquid Armor kılıf ile kullanmaktayım. Yurtta ranzadan düşürdüm telefonu, adada arnavut kaldırımda takla attı telefon. Tüm bu olanlara rağmen ne kasa ne ekranda herhangi bir çizik dahi bulunmuyor. Ben tecrübemi paylaşıyım siz karar verin.
Öneriniz tecrübenizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı