Spigen'in hangi kılıfı alınmalı?

R. Berat YAŞAR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D / Gigabyte X570 Aorus Elite (Rev 1.0) / Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200Mhz CL16 /PowerColor Red Devil RX 6750XT OC- MSI NVIDIA GeForce RTX2070 Gaming Z / ADATA 256GB XPG SX6000 PRO NVMe M.2 SSD / Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM 256MB HDD / CM MasterLiquid ML240L / Dark N10 PRO / High Power 850W 80+ Gold 14cm
Meslek
Harita Mühendisi
Seffaf kilif almayin sarariyor ve Spigen sadece 6 ay garanti veriyor bu konuda. Onun haricinde nasil bir tarz istediginize bagli kalin ve kaba bir sey mi yok daha ince bir sey mi? Kiliflarinin hepsi kaliteli neticede sizin zevkinize kalmis.

Seffaf kilif almayin sarariyor ve Spigen sadece 6 ay garanti veriyor bu konuda. Onun haricinde nasil bir tarz istediginize bagli kalin ve kaba bir sey mi yok daha ince bir sey mi? Kiliflarinin hepsi kaliteli neticede sizin zevkinize kalmis.
Hocam bazıları ucuz bazıları pahalı ya bu spigende tüm ürünler aynı oranda cihazı koruyor mu? Daha önce hiç spigen kılıf almadım.

Hocam Mcdodo baktınız mı?
Hayır bakmadım hocam hatta ilk defa sizden duydum markayı.

Öncelikle görsel olarak mı yoksa koruma amaçlı mı almak istedinize karar vermeniz lazım, eğer koruma istiyorsanız Air, Liquid serilerini eleyin. Hybrid ve Armor serileri genelde koruma üzerine oluyor. Fiyat olarak da MagSafe ve MagSafe'siz olarak fiyatları değişiyor. Ucuz olanlar ince fit olanlar, ondan fiyatları daha uygun diğerlerinde koruma için kabalaştırıyorlar.

Hocam bazıları ucuz bazıları pahalı ya bu spigende tüm ürünler aynı oranda cihazı koruyor mu? Daha önce hiç spigen kılıf almadım.

Hayır bakmadım hocam hatta ilk defa sizden duydum markayı.

Armor ile Thin kilifin korumasi tabi bir degil. Burada onemli olan senin icin koruma - tasarim tarafinda hangisini daha cok istedigin. Ancak Thin kilif dahi cok esktrem olmayan dusmelere karsi korur elbette cihazi.

Öncelikle görsel olarak mı yoksa koruma amaçlı mı almak istedinize karar vermeniz lazım, eğer koruma istiyorsanız Air, Liquid serilerini eleyin. Hybrid ve Armor serileri genelde koruma üzerine oluyor. Fiyat olarak da MagSafe ve MagSafe'siz olarak fiyatları değişiyor. Ucuz olanlar ince fit olanlar, ondan fiyatları daha uygun diğerlerinde koruma için kabalaştırıyorlar.
Peki hocam https://www.hepsiburada.com/spigen-...uyumlu-forest-green-acs06635-p-HBCV00004TANMS bu ürün hem şık duruyor hemde koruma tarafında nasıldır?

Bu görsellik açısından iyi bir model, koruması orta derecede.
Peki bu ürünün dokusu nasıldır hocam deri olmasından dolayı çok fazla kir yada toz tutar mı acaba? Yada içinin yumuşak dokusu fazla toz tutup telefonu çizer mi?

@R. Berat YAŞAR İçinden yana bir problem yaşamazsınız, yanlardan darbe de çok sıkıntı olmaz kamera çıkıntısı fazla değil, bir tek ona dikkat ederseniz problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. İç kızmı çizilmesin diye alkantra tarzı o yüzden daha iyi.

Geri
Yukarı