Çözüldü Spintires MudRunner 0xc000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bydml04

Kilopat
Daha fazla  
Bu hata beni delirtti, sonunda Recep Baltaş'ın videosunu buldum ama videoda gösterdiği gibi belirgin bir DLL dosyası bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Process Monitor Log file Google Drive linki: Logfile.PML

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\MSVCR110.dll
C:\Windows\System32\MSVCR110.dll
Bu iki dosyayı silin ve bu dosyanın hem x86 hem de x64 olanlarını yükleyin.
Ayrıca oyunu orijinal alın.
Yardımınız için teşekkür ederim. Oyunun normal fiyatı bana göre biraz pahalı olduğu için indirime girmesini bekliyorum, şimdilik hevesimi almak için oynamak istiyorum. En yakın zamanda oyunun orijinalini edineceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Aynı hatayı bende alıyorum. Belirtilen dosyaları siliyorum uygun olanları yüklüyorum bu sefer msvcr110.dll bulunamadı diye hata veriyor. İşin içinden çıkamadım. Nerede hata yapıyorum anlamadım.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Aynı hatayı bende alıyorum. Belirtilen dosyaları siliyorum uygun olanları yüklüyorum bu sefer msvcr110.dll bulunamadı diye hata veriyor. İşin içinden çıkamadım. Nerede hata yapıyorum anlamadım.
Yeni konu açarsanız yardımcı olabiliriz. Konu açarken raporu da ekleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı