Splinter Cell oyunları 2022 yılında oynanır mı?

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Dostlar selam, Splinter Cell oyunlarını oynamak istedim ama ilk oyun 2002 yılında çıkmış. Aradan 20 yıl geçmiş. İlk oyunların mekanikleri, grafikler falan çok kötü hissettirir mi? Birinci oyun için remake yapılıyor ama kısa zamanda çıkacağa benzemiyor, henüz çok başındalarmış çalışmanın, o yüzden beklemek istemiyorum Remake'i.

Dostlar selam, Splinter Cell oyunlarını oynamak istedim ama ilk oyun 2002 yılında çıkmış. Aradan 20 yıl geçmiş. İlk oyunların mekanikleri, grafikler falan çok kötü hissettirir mi? Birinci oyun için remake yapılıyor ama kısa zamanda çıkacağa benzemiyor, henüz çok başındalarmış çalışmanın, o yüzden beklemek istemiyorum Remake'i.
2002'de çıkmış oyunu da var 2012'de çıkmış oyunu da var. İlk splinter cell oyununu oyna. Gameboy Advance SP'de az oynamadım.

Remake beklemenizi tavsiye ederim. Oyun bayağı eski. Tabii derseniz ki bende anıları var başka ama ilk defa oynayacaksanız bekleyin derim.

Özellikle Chaos Theory'yi oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. Seneler seneler önce lisedeyken çılgınca oynardım. 3. Bölümdeki banka soygunu sahnesi de üstelik oynadığım en güzel heist bölümlerinden birisidir.

Remake beklemenizi tavsiye ederim. Oyun bayağı eski. Tabii derseniz ki bende anıları var başka ama ilk defa oynayacaksanız bekleyin derim.

Daha önce hiç oynamadım hocam ilk defa oynayacağım. Hikaye bağlantıları yok diye duymuştum bir ara eğer cidden yoksa en güncel oyunlarını denerim belki.

Özellikle chaos Theory'yi oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. Seneler seneler önce lisedeyken çılgınca oynardım. 3. bölümdeki banka soygunu sahnesi de üstelik oynadığım en güzel heist bölümlerinden birisidir.

Aklımda bütün seriyi oynamak var oynanış çok kütük değilse grafikler falan çok takılacağım bir şey değil.

Blacklist geçenlerde bitirdim. O bile hiç sarmadı, eski olduğu buram buram hissediliyordu. Bence gideri yok.

Fotoğraf, videolarda güzel gözüküyor aslında. Oynanışı bilemem tabii ama çok da eski değil gibi, 2013'tü galiba çıkış yılı.

Zamanında serinin bütün oyunlarını bitirmiştim. Günümüz için biraz eski ve hantal gelebilir ama oyunun yapısı gereği zaten ağır ağır gizliden ilerlediğiniz bir yapım o yüzden bu tarz gizlilik oyunlarını seviyorsanız çok ta grafik takıntınız yoksa bence oynanır.

Oynanış olarak eski geleceğini sanmıyorum zamanına göre hem animasyonlar hem kullanabildiğiniz ekipmanlar olarak gayet çeşitli ve iyiydi. Fiyatları da ucuz gayet.

Yeni konular

Geri
Yukarı