Splitscreen oyunlarını farklı PC'den oynamak mümkün mü?

Benox

Zeptopat
Daha fazla  
Selam, sorum şu. Splitscreen oyunları (bir bilgisayardan yan yana oynanan oyunlar) oyunları örneğin Cuphead veya Lego oyunları gibi bir bilgisayardan 2 kişi oynadığımız oyunlar var ya. İşte o oyunları farklı PC'lerden yani uzak olduğum bir arkadaşla oynamak istiyorum bu mümkün mü? Yani Online olmayan ama Splitscreen olan Lego Marvel oyununu arkadaşım ile farklı PC'lerden oynamam mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, sorum şu. Splitscreen oyunları (bir bilgisayardan yan yana oynanan oyunlar) oyunları örneğin Cuphead veya Lego oyunları gibi bir bilgisayardan 2 kişi oynadığımız oyunlar var ya. İşte o oyunları farklı PC'lerden yani uzak olduğum bir arkadaşla oynamak istiyorum bu mümkün mü? Yani Online olmayan ama Splitscreen olan Lego Marvel oyununu arkadaşım ile farklı PC'lerden oynamam mümkün mü?
Bazı oyunlarda var diye biliyorum örnek A Way Out gibi. Eğerki sizin oyununuzda yoksa team wiewer dan halledilebilir bence.

Selam, sorum şu. Splitscreen oyunları (bir bilgisayardan yan yana oynanan oyunlar) oyunları örneğin Cuphead veya lego oyunları gibi bir bilgisayardan 2 kişi oynadığımız oyunlar var ya. İşte o oyunları farklı PC'lerden yani uzak olduğum bir arkadaşla oynamak istiyorum bu mümkün mü? Yani Online olmayan ama splitscreen olan lego Marvel oyununu arkadaşım ile farklı PC'lerden oynamam mümkün mü?

Steam'deki "remote play together" ı denediniz mi?
Vampaire survivors normalde arakadaşının yanında bulunması gerekir. Ancak sen kendi PC üzerineden bulut yayın ile iki farklı PC üzerinden oynamana izin verir. İki tarafında iyi interneti olmalı yoksa kopmalar ve geç tepkiler oluşabilir.

Vampaire survivors normalde arakadaşının yanında bulunması gerekir. Ancak sen kendi PC üzerineden bulut yayın ile iki farklı PC üzerinden oynamana izin verir. İki tarafında iyi interneti olmalı yoksa kopmalar ve geç tepkiler oluşabilir.
Remote playi gördüm ama nasıl kullanacağımı anlamadım araştıracağım teşekürler

Teşekkürler

Bazı oyunlarda var diye biliyorum örnek A Way Out gibi. Eğerki sizin oyununuzda yoksa team wiewer dan halledilebilir bence.
Teamviewer aklıma ilk gelen şey ama kasıyor

Teamviewer aklıma ilk gelen şey ama kasıyor

Cuphead oyununu Remote Play Together ile oynamıştık biz.
  1. Oyuna sahip olan kişi oyunu açıyor.
  2. Shift + Tab ekranından arkadaşına geliyorsun ve sağ tıklayarak "Remote Play'e Davet Et" seçeneğini seçiyorsun.
    1711587580921.png

Burada Cuphead oyunu şu an bende yüklü olmadığı için Party Panic üzerinden örnekleme yaptım.
  3. Arkadaşın davetiyeyi kabul ediyor ve beraber oynuyorsunuz.
Bağlanan arkadaşında Gamepad var ise çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. İkinizde klavye ile oynayacaksa yanlış hatırlamıyorsam bir kaç ayar yapmak gerekliydi.

Bunu Remote Play özelliğini destekleyen her oyunda yapabilirsiniz. Destekleyen her oyunun mağaza sayfasında bu ibare yer alıyor.
1711587783590.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı