Sürprizbozan AC: Odyssey Fate of Atlantis alınmalı mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mburaktekin

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Spoiler İçerebilir
Oyunu bitirdim ve sonu gerçekten harikaydı (Modern sona ulaştım, Layla ve Kasssandra'nın bir araya geldiği son yani. Bu DLC'ye falan baktım, farklı dünyalara gidiyormuşuz. Underworld, Elysium gibi. Hatta Underworld'de Phobie ile karşılaşıyormuşuz. Oynayan arkadaşlar, sizce iyi bir DLC mi?

Galiba ben yanlış oynadım. Ben oyunu bitirdim. Normal, açık dünyaya attı beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayıp bitirdim çok güzeldi. Özellikle mekanlar inanılmaz güzel gözüküyor. Oyunu, görevlerini beğendiysen DLC'leri de beğenirsin. Ve evet, Phoibe ile de karşılaşıyoruz.

Assassin’s Creed® Odyssey 2021.02.21 - 19.43.12.06.png

Oyunun Ultimate sürümünü %100 bitirdim ve emin olabilirsin, oyunun DLC'leri alınmalı, neredeyse ana oyun kadar büyük ve ana oyundan daha etkileyici bir içeriğe sahip.
Oynayıp bitirdim çok güzeldi. Özellikle mekanlar inanılmaz güzel gözüküyor. Oyunu, görevlerini beğendiysen DLC'leri de beğenirsin. Ve evet, Phoibe ile de karşılaşıyoruz.

Eki Görüntüle 1037787
Ana oyundaki gibi level sistemi var mı? Level kasacağım diye canım çıktı yan görevlerden soğudum. Attığınız görsel sanırım Underworld'e ait, orası beni pek içine çekmedi :D Elysium harika bir yer gibi.

Ana oyundaki gibi level sistemi var mı? Level kasacağım diye canım çıktı yan görevlerden soğudum. Attığınız görsel sanırım Underworld'e ait, orası beni pek içine çekmedi :D Elysium harika bir yer gibi.
Ana oyunda kaldığın seviyeden devam edersin, dlc içerisinde gelen itemlerin seviyelerini hatırlamıyorum ama ben seviyeyle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan 2 kere (dlc dahil tüm oyunu) bitiridim.

Evet bazı ana görevleri yapmak için level kasmak gerekiyor ama ben DLC'lere yüksek levelde başladığımdan hiç level kasmak için yan görev oynadığımı hatırlamıyorum.

Görsel Underworld'e ait, cehennem işte. Eski dostlarımızla da karşılaşıyoruz burada. Yine ana oyundaki gibi yan görevlerde bile seçimler mevcut.

Evet bazı ana görevleri yapmak için level kasmak gerekiyor ama ben DLC'lere yüksek levelde başladığımdan hiç level kasmak için yan görev oynadığımı hatırlamıyorum.

Görsel Underworld'e ait, cehennem işte. Eski dostlarımızla da karşılaşıyoruz burada. Yine ana oyundaki gibi yan görevlerde bile seçimler mevcut.
Ana oyunda kaldığın seviyeden devam edersin, dlc içerisinde gelen itemlerin seviyelerini hatırlamıyorum ama ben seviyeyle ilgili herhangi bir sorun yaşamadan 2 kere (dlc dahil tüm oyunu) bitiridim.
Kaç levelde başladınız DLC'ye? Bir de Legacy of the First Blade DLC'si var.

Oynamış ve bitirmiş olarak söylüyorum. Oyun seni tutmak için aşırı çabalamış geldi bana. Asa ile düşman askerleri yanına çekmek gibi. Özellikle ilk diğer tarafa geçtiğin zaman askerlerin öyle güçleri var ki seni gizli gitmeye zorluyorlar. O yüzden korka korka bitirdiğim bir DLC oldu. 😀

Geri
Yukarı