AC: Valhalla'dan önce Odyssey oynanmalı mı?

Berkay Fırat

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Valhalla'nın 12. saatinde falanım. Daha önce hiçbir serisini oynamadım, oyunun karakterlere pek hakim değilim. Sanırım Odyssey'in devamıymış. Valhalla oynadıktan sonra Odyssey oynayacaktım aslında.

Valhalla'nın 12. saatinde falanım. Daha önce hiçbir serisini oynamadım, oyunun karakterlere pek hakim değilim. Sanırım Odyssey'in devamıymış. Valhalla oynadıktan sonra Odyssey oynayacaktım aslında.

Ben her oyun serisini sırasına yani çıkış tarihlerine göre oynuyorum ama illaki sıraya göre oynamak zorunda değilsin.

Vallaha Oddsey'den 2 yıl sonra çıktı fakat hikaye olarak bilmiyorum. Diğer serilerini de oynamanızı öneririm. Özellikle Ezio serisi çok güzeldi. Sırasıyla Assassins Creed 2, Brotherhood ve Revelations geliyor. Fakat şimdiye göre biraz eski kalır.

Bu Asa nedir, bu Layla kimdir falan onları anlayabileceğim video ya da bir yazı var mıdır? Ben bulamadım. Yani önceki serilerden bu oyunda karşıma çıkan varsa hangilerini bilmem gerekiyor. Hikayeden kopmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı