Batman Arkham Knight ve Azrael

363436

Hectopat
Bu yazı spoiler içermektedir. Benim sorum şu, Azrael kılıcı aldıktan sonra iki seçeneğimiz oluyor, Batman'i öldür veya kılıcı kır. Batman'i öldür dersek Batman kılıçtan sıyrılıyor ve Azrael'i hapise atıyor. Kılıcı kır seçeneğini seçersek bu sefer Azrael serbest oluyor. Peki Azrael serbest olduktan sonra oyun boyunca bir daha karşımıza çıkıyor mu? Saat kulesinde vedalaştıktan sonra oyundan tamamen siliniyor mu? Ne oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
bu yazı spoiler içermektedir. Benim sorum şu, azrael kılıcı aldıktan sonra iki seçeneğimiz oluyor, Batman'i öldür veya kılıcı kır. Batman'i öldür dersek Batman kılıçtan sıyrılıyor ve Azrael'i hapise atıyor. Kılıcı kır seçeneğini seçersek bu sefer azrael serbest oluyor. Peki azrael serbest olduktan sonra oyun boyunca bir daha karşımıza çıkıyor mu? Saat kulesinde vedalaştıktan sonra oyundan tamamen siliniyor mu? Ne oluyor?

Hiçbir şey olmuyor.

@Silinen üye boşu boşuna iki saattir bunu düşünüp durmuşum, keşke o karakteri değerlendirselerdi. Şahsen seve seve oynardım.

Öyle bir şey olsaydı zaten en iyi oyun bile olabilirdi. Mesela Arkham Knight karakteri. Kimliğini vermiycem bilmeyen var mı bilmiyorum ama vermiycem. Oyunun sonunda tam scarecrow Batman'i tam öldürücekken bir görünüp gidiyor. Arkham Knight bile değerlendirilmemiş. Tank sekansları çok tekrar ediyor. Çeteleri kulede veya yerdeki üslerde yakalamı da çok tekrar ediliyor. Firefly çok kötü kullanılmış. Oyunda deathstroke da var kullanılmışmı. Hayır. O doctor pig savaşı özeldi. Oyunda ilk defa riddler ile savaşabiliyoruz. Yine bütün savaşlar gibi düşman sizin üstüne adam göndersin döv babam dövsonra boss ile savaş. Çok klişe. En azından geçen oyunlarda o kadar boss savaşı koymuşken burada niye koymuyorsun. Bak hakkını yiyemem 2 şeyi çok güzel yapmışlar. Harley quinn kısmı ve grafikler. Bu arada bir şey söylemeyi unuttum. Two face e normal düşman gibi davranması bir hamle ile bir hamle. Penguin kısmı. Tek tuş tek. Anlamıyorum. Bütün villianları yan görevlere atman yetmedimi rocksteady. Bu kadar düşünemiyor musunuz? Yalnız bir şey fark ettim. Bana ilkleri yaşatan ilk oynadığım ve benim en sevdiğim oyun olan oyunu bile bu kadar eleştirdiyem ben kimbilir Cyberpunk'a neler yapmam.

Bu arada birşeyi unutmuşum. Joker kısımları harika. Oyunda joker ile oynadığımız bir kısım var. Çok eğlenceli bir şey bu. Batman sanki eski oyunlardaki gibi bir değil. Çok kolay teslim oluyor. Spoiler! Scarecrow robin ve Gordon'u kaçırdığı zaman Batman'den teslim olmasını ister. Batman'de kimseye sormadan gider teslim olur. Bu mu abi bumu. Korku gazının salındığı muhabette cobra savaşları da güzeldi saklanarak. Evet batmobile ile saklanarak neyse. Arkham Knight'ı patlattığımız kısım var. Korku gazına maruz kaldığımız için Arkham Knight'ı orada sanıyoruz ama değil. Kaçmış. Yani bu gazla istediğiniz şeyi yaratabilirdiniz. Adamların yağtığı şey ne. Penguin i öldür. Bu mu ya ne oldu Arkham Knight'a. Bir üstü gelseydi. 100 tane Arkham Knight olsaydı. Bizi tek hamlede indirseydi ama uyansaydık. Bunu yapmak oyuncuların mı aklına geliyor sadece. Oyunda hiçbir boss savaşı yok. Arkham Origins'teki savaşlar ile dalga geçiyorduk. Arkham Knight, Origins'i mumla arattı mumla. Batman Arkham Knight aslında Batman'in her şeyini kaybettiği hikaye. Gizli kimliğini güvenini dostlarını. Bir de ilk çıktığında PC muhabbeti falan. Abi bak Origins'deki odun Batman bu Batman'den daha iyiydi. Çok eksiğin var Arkham Knight'ın. Hepsini yazamadım elim yoruldu🤣🤣.Daha bir ton eksiğin var. Benim sana puanım 85/100.
Bu arada sana umarım fazla spoiler vermemişimdir içime oturdu kaç gündür düşünüyorum.😅

Yeni konular

Geri
Yukarı