Sürprizbozan [Spoiler] Death Stranding hikayesi ile ilgili sorularım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar Death Stranding'de mama yı kardeşinin yanına götürdüğümüz ve bize bir aslan kvnin saldırdığı o görevi trainer kullanarak tamamladım. Fakat sonunda mamanın ölmesi bana çok aptalca geldi. Çünkü hiç hasar almamıştı. Daha sonra aklıma trainer de kargo hasar almasın diye bir şey seçtiğim aklıma geldi. Demem o ki ben trainer kullandığım için mi mama hasar almadı? Yoksa orada yaralandığı için mi öldü? Biliyorum aptalca bir konu ve soru ama cidden merak ettim. :)(oyunun ilerleyen kısmı hakkında bir şey söylemeyin.)

Hikaye olarak ölüyor zaten. Aslında ölüyor sayılmaz. İki ruh bir bedene giriyor. Trainer ile yapmanın en ufak bir alakası yok. Bu arada trainer ile yapmana gerek yoktu. Mamayı yere bırakabilir, oradaki marketten silah alabilirdin.
@jax teller fanboyu
Siz oyunu bitirmemiş miydiniz hocam?
Bana diyorsan ben bitirdim.

Hikaye olarak ölüyor zaten. Aslında ölüyor sayılmaz. İki ruh bir bedene giriyor. Trainer ile yapmanın en ufak bir alakası yok. Bu arada trainer ile yapmana gerek yoktu. Mamayı yere bırakabilir, oradaki marketten silah alabilirdin.
ek olarak hikayede mama ve lockne'nin birbirlerini tamamlayıcı unsurlar olmaları(kv bebek) mesajı bu birleşmeyle pekiştiriliyor. İki ruh bir beden.

Yok hocam trainer i Otoyol için ne var ne yok toplamaktan gına geldiği için kullandım. Tabi hazır kullanıyor iken fazladan pek çok işe yara şeyi de yaptım ölümsüzlük, sınırsız mermi, malzeme, stamina vs. Fakat dediğim gibi kadını turp gibi teslim ettim. Ama öldü. O kadar saçma geldiki ağlanacak sahnede ben gülüyorum. 😀
Hani neden öldün ki?😀

Yok hocam trainer i Otoyol için ne var ne yok toplamaktan gına geldiği için kullandım. Tabi hazır kullanıyor iken fazladan pek çok işe yara şeyi de yaptım ölümsüzlük, sınırsız mermi, malzeme, stamina vs. Fakat dediğim gibi kadını turp gibi teslim ettim. Ama öldü. O kadar saçma geldiki ağlanacak sahnede ben gülüyorum. 😀
Otoyol olayı, eğer orijinal oyununuz olsaydı bütün diğer oyuncular ile birlikte o yolu yapıyor olacaktınız. Tek başınıza yapmak zaten sıkıntı. Oyunda şöyle bir özellik var. Mesela bir oyuncu merdiven koyuyor, başka oyuncular o merdivenden yararlanıyor. Aynı olay otoyol yapımı için de geçerli.

Aslında alakalı olabilir. Kardeşinin geni ile kendine çocuk mu yaptırıyor egzantirik bir olay oluyor ben de anlamadım pek. Bir yönden bağlılar. Normal ikizler gibi değil.
Yok öyle değil. Hani çocuk öbür dünyaya gitti ya. Mama da kendi sağlık durumunu gizliyordu. Bilmiyorum ya bana eksik geldi bu görev.

Geri
Yukarı