Sürprizbozan [Spoiler] Metro Exodus alternatif sonlar var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salih_Emre

Hectopat
Makaleler
3
Bu oyunda kaç alternatif son var?
Benim yaşadığım sonda.
Anna için ilacİ alıyoruz ve Anna yı kurtarıyoruz ama Miller ve Artyom ölüyor ardından bizim grup yeryüzünde yaşanabilen bir yere yerleşiyor

İki alternatif son var. Birinde Artyom kurtulabiliyor.
İyi ve kötü oynayışa bağlı olarak seçiliyor. Ben oynadığımda da Müller ve Artyom ölmüştü. Artyom ölmediğinde tek farkı Anna ile Artyom babasının mezarının başında bekliyor.

Çok zor öyle yapmak illa farkediyorlar.
Ben tüm metro oyunlarını kötü sonla bitirdim nedense.
Metro Last Light iyi sonla bitirmek için uğraştım bir insan öldürdüm diye olmadı sinir krizine girmiştim.
Birde oyunun sizden istediği iyilikler olursa onları da yapın.
Exodus uzun bir oyun, 2033, Last Light 10 saatlik oyunlar gine.

Oyunun başındayım ama şöyle. Bölgelerde yapman gereken işler var. Volga bölgesindeyim şu an. Herkesi bayıltman, bir gitarı bulman, bir esiri serbest bırakmak ve Nastya'nın oyuncak aynısını bulman gerekiyor. Bu sadece örnek. Farklı bölgelerde farklı işler olabiliyor.

oyunun başındayım ama şöyle. Bölgelerde yapman gereken işler var. Volga bölgesindeyim şu an. Herkesi bayıltman, bir gitarı bulman, bir esiri serbest bırakmak ve Nastya'nın oyuncak aynısını bulman gerekiyor. Bu sadece örnek. Farklı bölgelerde farklı işler olabiliyor.

ben o bölgede ayıcığı bulamamıştım diğer çoğu şeyi yaptım[/spoıler

Metro: Last Light iyi sonla bitirmek için uğraştım bir insan öldürdüm diye olmadı sinir krizine girmiştim.
Bir de oyunun sizden istediği iyilikler olursa onları da yapın.
Exodus uzun bir oyun, 2033, last light 10 saatlik oyunlar gine.

Exodusta çok uzun değil aslında açık dünyada çok az takılsanız bile 10-12 saate bitebilir.

Geri
Yukarı