Sürprizbozan [Spoiler] RDR2 bitince Arthur Morgan ile tekrar oynanır mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArturMorgan

Picopat
Arkadaşlar merhaba RDR2 ilk son bitti şimdi ise john marston ile oynamkatayım. Onda da 2.kısımın yarısına yaklaştım anlayacağınız. Gerçek final için birkaç saatlik bir oynanış kaldı fakat ben arthur ile oynamak istiyorum. Story bittiğinde tekrardan arthur ile oynama şansımız var mı mod eklenti veya oyunun içinden bir ayar yaparak yapabilir miyiz? Sanırım bunu yapan birkaç kişi var YouTube'da ama tam anlayamadım nasıl yapıldığını. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba RDR2 ilk son bitti şimdi ise john marston ile oynamkatayım. Onda da 2.kısımın yarısına yaklaştım anlayacağınız. Gerçek final için birkaç saatlik bir oynanış kaldı fakat ben arthur ile oynamak istiyorum. Story bittiğinde tekrardan arthur ile oynama şansımız var mı mod eklenti veya oyunun içinden bir ayar yaparak yapabilir miyiz? Sanırım bunu yapan birkaç kişi var YouTube'da ama tam anlayamadım nasıl yapıldığını. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Red Dead Redemption'un bu hikaye sisteminden nefret ediyorum. İlk oyunda da john ölünce oğluna geçiyorduk. Save falan varsa yükleyebilirsiniz ben oyunu oynamadım.

Red dead redemtionun bu hikaye sisteminden nefret ediyorum. İlk oyunda da John ölünce oğluna geçiyorduk. Save falan varsa yükleyebilirsiniz ben oyunu oynamadım
aynen malesef öyle gıcık bir sistemi var oyunu 70 saat arthur ile oynadım şimdi 4 5 saatlik john marstonun hikayesi var o kadar bağ kurmuşum arthurla fakat gel görki 5 saat oynadığım john ile kalıyor finalde sonsuza kadar bu çok kötü inş mod falan vardır

Hocam benim bildiğim mod yok. Arthur öldüğü zaman direk oyunu kapadım. Oyunu o kadar onla oynadım ve bağ kurmuşken böyle yapmaları pek hoşuma gitmedi.

Hocam benim bildiğim mod yok. Arthur öldüğü zaman direk oyunu kapadım. Oyunu o kadar onla oynadım ve bağ kurmuşken böyle yapmaları pek hoşuma gitmedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı