Sürprizbozan RDR2 Arthur Morgan ile tamamen nasıl oynanır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fenerbahçelii

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
RDR2'yi bitirdim ve John ile oynuyorum artık. Onun görevlerini bitirdim. Micah öldü fakat ben John'a ısınamadım. Arthur ile oynamak istiyorum. Oyuna yeniden başlayacağım fakat arthur ile hep oynamak istiyorum. Görev yapmayacağım fakat kilitli bir şeyin kalmadığı bir şekilde oynamak istiyorum. Mesela Hosea ile ayı görevi yaptıktan sonra beyaz Arap atı açılıyordu. Onun gibi her şey açık olsun. Öyle oynamak istiyorum bunun için hangi göreve kadar gelmem gerekecek?

Rampage trainer ile Arthur'un modelini kullanabilirsiniz. Arthur ile New Austin'e gidemiyorsunuz zaten. Hikayeyi bitirdikten sonra rampage trainer kullanarak Arthur'un modelini seçin.

RDR2'yi bitirdim ve John ile oynuyorum artık. Onun görevlerini bitirdim. Micah öldü fakat ben John'a ısınamadım. Arthur ile oynamak istiyorum. Oyuna yeniden başlayacağım fakat arthur ile hep oynamak istiyorum. Görev yapmayacağım fakat kilitli bir şeyin kalmadığı bir şekilde oynamak istiyorum. Mesela hosea ile ayı görevi yaptıktan sonra beyaz Arap atı açılıyordu. Onun gibi her şey açık olsun. Öyle oynamak istiyorum bunun için hangi göreve kadar gelmem gerekecek?

öyle bir şey yok, arthur illaki ölüyor bir yerden sonra. Modlarla falan anca.

Rampage trainer ile Arthur'un modelini kullanabilirsiniz. Arthur ile New Austin'e gidemiyorsunuz zaten. Hikayeyi bitirdikten sonra Rampage trainer kullanarak Arthur'un modelini seçin.

Nasıl kullanacağım ayrıca arthurun sesi falan da oluyor mu? Yani sakal saç uzamasına kadar arthur oluyoruz değil mi?

Nasıl kullanacağım ayrıca arthurun sesi falan da oluyor mu? Yani sakal saç uzamasına kadar arthur oluyoruz değil mi?
Hocam o detaylar var mı bilmiyorum, olmayabilir. Çünkü trainer fix bir modeli spawn eder ve o model değişmeyecektir. Ayrıca ben kendim rampage trainer hiç kullanmadım bu yüzden kesin bir cevabım yok maalesef.

Geri
Yukarı