[Spoiler] The Last of Us takırdayanlar

Makaleler
2
Bunları nasıl öldürürüm?
Sessizce giderken şu gözü olan beni fark ediyor. Ses çıkıyor sonra bu tıkırdayan tek atıyor.

EFO

Picopat
Bıcak kullanarak arkadan öldürebilirsiniz. Tıkırdayanlar göremez sadece ses ile sizi tespit ederler. Karsı saldırıya karsı savunmaları vardır sessizce arkadan saldırmanız gerekir.

burakarasu

Hectopat
TPS kamera açısının nimetlerinden faydalanabilirsin. Ortama direk girme ilk önce rotalarını falan belirle, özellikle gözü olanlar çok dolaşıyor. Dolaşmayanlar da bir yerde hep sabit kalıyor ve sesleri duymuyor. Bunları düşünerek kendine bir rota belirleyip sırayla öldürürsen ilerleyebilirsin. Öldürmeyi de arkadan saldırılarla gerçekleştireceksin. Özellikle oyununun ilk aşamalarında yakın mücadeleye girmek bir işe yaramıyor

KS
S
Makaleler
2
Bıcak kullanarak arkadan öldürebilirsiniz. Tıkırdayanlar göremez sadece ses ile sizi tespit ederler. Karsı saldırıya karsı savunmaları vardır sessizce arkadan saldırmanız gerekir.

Şu an bir yerdeyim 1 tane takırdayan 2-3 tane normalden var takırdıyanın arkasına gitmeye çalışırken görüyorlar beni.

EFO

Picopat
Şu an bir yerdeyim 1 tane takırdayan 2-3 tane normalden var takırdıyanın arkasına gitmeye çalışırken görüyorlar beni.

Böyle durumlarda oyun sizi gizli oyun oynamaya tesvik eder. Silah kullanma gizlice o yeri geçmeye çalış.

İrfan B

Hectopat
Makaleler
5
Yer
This PC > Local Disk (C:) > RPCS3 > RPCS3.log.gz
1614251751118.png

Yukarı