Sürprizbozan The Witcher 3 Katakan

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Quen işaretini sık sık kullanmak, en basit yolu o. Üstünüzde Quen işareti yokken saldırmayın. Gümüş kılıcınıza yağ da sürebilirsiniz.

Bir de hangi katakan olduğu önemli, Oxenfurt Sarhoşu kontratında olan katakandan mı bahsediyoruz? O ise biraz dikkatli oynamanız gerek, fazla vuruyordu namussuz :D

Quen işaretini sık sık kullanmak, en basit yolu o. Üstünüzde Quen işareti yokken saldırmayın. Gümüş kılıcınıza yağ da sürebilirsiniz.

Bir de hangi katakan olduğu önemli, Oxenfurt Sarhoşu kontratında olan katakandan mı bahsediyoruz? O ise biraz dikkatli oynamanız gerek, fazla vuruyordu namussuz :D
Triss ile olan görevde. Sürekli canını yenilediği için sadece Quen kullanarak geçemiyorum.

Ben Axii ile uyuşturup ağzına ağzına vurarak geçtiydim. Vampir yağın varsa kılıcına sürüp daha hızlı kesebilirsin. Denemedim ama yrden kullanırsan saydam moda geçebileceğini sanmıyorum. Hayaletler kaybolamıyordu yrden yedikten sonra.

Ay tozu bombası can yenilemesini durduracaktır.

Bir de sanırım katakanlar sadece geceleri can yenilenme özelliğine sahip oluyor, sabaha kadar meditasyon yapıp sabah dövüşmeyi de deneyebilirsiniz.
Tek sorun canını doldurmasıymış. Sabaha kadar meditasyon yaptıktan sonra tekte geçtim görevi.

Geri
Yukarı