Sürprizbozan [Spoiler]The Witcher 3 Wild Hunt ne zaman biter?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yasuo mainim

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben The Witcher 3 Wild Hunt da Ciri kurtarmaya gidecek kadar geldim. En son bir kılıç arayan kıza yardım ettim. Bir görev daha yapınca Ciri kurtaracağım. Oyun tahminen ne zaman biter?

Tüm soru işaretleri tüm DLC'ler tüm görevler tüm kontratları bitirmeye çalışıyorum şu an 12. seviyedeyim
Biberiye ve kekik görevindeyim şu an
Tahminen 150 - 160 saat gider diye düşünüyorum 26. saatteyim..

Merhabalar, ben The Witcher 3 Wild Hunt da Ciri kurtarmaya gidecek kadar geldim. En son bir kılıç arayan kıza yardım ettim. Bir görev daha yapınca Ciri kurtaracağım. Oyun tahminen ne zaman biter?
Skellige'ye gidip Sisler Adası'na yolculuk ettiysen ve oyunu sadece ana hikayeleriyle oynayacaksan, tahmini 9 saatte bitecektir. 5-6 saatte bitirmek zor. Daha birçok görevler, hazırlıklar olacak. Yan görevleri ve kontratları da yaparsan bu süre elbette daha da uzayacaktır.

Kızgın atanı anlayamadım 🤔

Skellige'ye gidip Sisler Adası'na yolculuk ettiysen ve oyunu sadece ana hikayeleriyle oynayacaksan, tahmini 9 saatte bitecektir. 5-6 saatte bitirmek zor. Daha birçok görevler, hazırlıklar olacak. Yan görevleri ve kontratları da yaparsan bu süre elbette daha da uzayacaktır.

Kızgın atanı anlayamadım 🤔
Spoiler ya da bulanık yazı ekleseydiniz keşke :(.

Spoiler ya da bulanık yazı ekleseydiniz keşke :(.
İlk olarak spoiler yok. İkincisi, başlıkta zaten spoiler yazıyor. Oyunu bitirmediyseniz bu konuya girmenizin bir anlamı yok.
1607931932883.png

@strigoi aman hocam, korkutmayın beni. 🤣
1607931981067.png

İlk olarak spoiler yok. İkincisi, başlıkta zaten spoiler yazıyor. Oyunu bitirmediyseniz bu konuya girmenizin bir anlamı yok.
Eki Görüntüle 779526
@strigoi aman hocam, korkutmayın beni. 🤣
Eki Görüntüle 779528
Spoiler yokki zaten oyun başında anlıyoz ciriyi aradığımızı biliyoz oyun başında.
Yüzde 75 civarı bitmiş hikaye. Merak etme, daha eğlence var önünde.
Bitebilir ya o konuda sıkıntı yok güzel oyun ama beğendim rdr2 denicende 1 güzel oyun varken ikinciye başlamak istemiyom hatayı birkez yaptım odyssey oynarken witcher 3 e başladım odyssey kötü geliyo sıkıyo şimdi.
Assassin's Creed odyssey baya çalmış witcher 3'ü hikayesi bile aynı odyssey spoiler vermicem ama. Oynamayan varsa netten bakabilir witcher 3 sevende oynasın derim.

3 Ay oldu başlayalı her gün oynamasamda 100 saati geçti 29 seviyeyim. Yan görevleri yapıp sisler adasına gittim sonra 5 saat sonra daha bitiremesiğim gibi bazı yan görevler var zırh falan onları yapıyorum ki bunlar bitse bile kontratlar var. DLC'ler var. Önerilen seviye 32 olan DLC'ler var kontratlardan para kasıp güçlü büyü taşları basacağım. Zırha ayrıca usta efsunger zırhı hedefim ona basarım sanırım o zırhı yapınca tam zırhta fazladan etki veriyor. Etki olarak ne bilmiyorum yapınca öğreneceğim oooo daha çok var ki bitmesin istiyorum. Çok bağlandım mağaralarda gezme olmasa oyunu Steam'dan alıp baştan oynar son LW olup 1 LW düşmanlara tek atma fantezisine girerdim ama mağaralar cidden canımı sıkıyor daralıyorum.

Merhabalar, ben The Witcher 3 wild hunt da ciri kurtarmaya gidecek kadar geldim. En son bir kılıç arayan kıza yardım ettim. Bir görev daha yapınca ciri kurtaracağım. oyun tahminen ne zaman biter?

Yeni konular

Geri
Yukarı