Sürprizbozan [Spoiler] The Witcher 3'de görevler birbirine karıştı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OneManCTW

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben hikayeyi normal oynarken Ciri'yi Velen'de arama kısmına geçmiştim. Daha sonra görev listesine bakarken bir şey hanımlarını bul diye görev vardı. Onu yapayım derken yolum birden yarım bıraktığım baronun karısını bul görevini de yapmış oldum. O görev de ilerlerken benim saatlerce görev yapıp daha yeni izine rastladığım o küçük yaratığı Baron'un mekanında kapıdan içeri girince gördüm. Sonra birden Kaer Morhen'e gittim. Bir şeyler oldu. Görev listesi değişti. Ne olduğunu anlamadım. Ben bir yolda ilerleyip bayağı ilerlemişken gidip diğer yola mı başladım sıfırdan? Fakat krala olanları tek tek anlattık. Anlayamadım ben nasıl birleştireceğim bunları? Birleşmiyorlar da? Bir yolu bitirecekken gidip yanlışlıkla 2. yolun başına mı başladım yoksa? Yardım bekliyorum aydınlatın beni.

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 66
  • Untitled2.png
    Untitled2.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
O görevlerin hepsi iç içe. Bir nevi baronun görevlerinin alt görevleri. Baron da ciriyi bulmanın alt görevi. O görev dizisi uzun sürdüğü için ortalik birbirine girebiliyor.

Kimse aydınlatamaz ne yazık ki. O oyun yıllardır düzelmemiş bir oyun forumlara bakarsan hele AMD kartın varsa acı çekersin(Allah'tan RX570 yine Ultra'da 60FPS'i yakalıyor). Bende bu sene başladım hala velendeyim tabii seviye oldu 19 bence yol yakınken baştan başla.

Kimse aydınlatamaz ne yazık ki. O oyun yıllardır düzelmemiş bir oyun forumlara bakarsan hele AMD kartın varsa acı çekersin(allah'tan RX570 yine Ultra'da 60FPS'i yakalıyor). Bende bu sene başladım hala velendeyim tabii seviye oldu 19 bence yol yakınken baştan başla.

Kaer Morhen'e gelince oyunun sonuna 10 saat kalıyor. Nasıl yeniden başlasın?

Yeni konular

Geri
Yukarı