Sürprizbozan [SPOILER] Witcher 3 B&W Syanna'ya Ne Yapılmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Tamam ben sana tüm sonları söylüyorum tıklayıp tıklamamak sana kalmış. Ne ile karşılaşacağını bilmek istiyorsan;
Bu DLC'de iyi son yok bana göre az önce de dediğim gibi. Orianna'yı bulursan Detlaff ile dövüşüyorsun, ama sonunda hem vampir hem düşes ölüyor. Düşesi öldüren kim? İyi tahmin et.

Syanna'yı bulmaya gidersen bu seçenek iki sona gidiyor. Kurdeleyi alırsan kurtuluyor ve Detlaff'ı öldürüyorsun ama bunun sonunda iki kız kardeşinde kurtulması için devamında doğru şekilde konuşman lazım yoksa düşes yine ölüyor. Eğer kurdeleyi almazsan Detlaff Syanna'yı öldürüp ortamları terkediyor, düşes hayatta kalıyor. İlla birileri ölecek kısaca.
Kurdeleyi nereden alabilirim? Bulamadım ve almadan devam ettim şu an syanna masal diyarında kaldı galiba. Ancak save yükleyip alabilirim. Nere bulurum bu kurdeleyi?

Kurdeleyi nereden alabilirim? Bulamadım ve almadan devam ettim şu an syanna masal diyarında kaldı galiba. Ancak save yükleyip alabilirim. Nere bulurum bu kurdeleyi?

Kibritçi kızdan, görev panosunun orada. Gwent oynayıp kazanıyorsun.

Bu video benim işime yaramıştı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben internette kötü son olarak geçen ancak bana göre en iyi olan sonla bitirdim. Hem de istemeden :D benim oyunumda hem detlaff hem anna hem de syanna öldü üç karakter de ölmeyi hak ediyordu bence. Ama kurdelenin oyuna bu kadar etki edeceğini düşünmüyordum son ana kadar detlaffı sakinleştirip konuşup çözeriz diye düşünmüştüm. Öyle olmadı ama bu son da iyi benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı