Sürprizbozan Witcher 3 Blood and Wine

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yarst

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Meslek
Witcher
Arkadaşlar selam. Ben dün Witcher 3 Blood and Wine'yi bitirdim.
sonda syanna anna yı tokasıyla öldürüyordu sonra bizde yenefferle bir evde yaşıyorduk. Acaba mutlu sonlamı yoksa kötü sonlamı bitirdim? Ve eğer kötü sonla bitirdiysem o Save dosyasına tekrar gidemiyorum kayıtlı değil o en son Save dosyası syannayı kuleden almak ve onu tekrar yapıp 2 saat uğraşmak istemiyorum tekrar masallar diyarına gidip ne yapmalıyım? Sizce tekrar o Save'den gidip mutlu sonlamı bitireyim mi yoksa hiç o Save dosyasına gitmeden oyunuma devam mı edeyim?

En kötü son ile bitirmişsiniz, önemli olan kısım Syanna ile son konuşmalarınız. Orada sert davranmazsanız ve doğru seçenekleri seçerseniz bir sıkıntı olmuyor diye biliyorum. Masallar Diyarına tekrar gitmenize gerek yok.

En kötü son ile bitirmişsiniz, önemli olan kısım Syanna ile son konuşmalarınız. Orada sert davranmazsanız ve doğru seçenekleri seçerseniz bir sıkıntı olmuyor diye biliyorum. Masallar Diyarına tekrar gitmenize gerek yok.

Hocam bir şey soracağım bir de masallar diyarında syannayla sevişmeyi kabul edersek bir şeyi etkiliyor mu Anna yı öldürmesiyle alakalı?

Etkilemiyor diye hatırlıyorum, önemli olan son konuşmalarınız.
Hocam şimdi save den tekrar bitirdim bunlar sarıldılar öpüştüler barıştılar Syanna yla Anna ama birşey soracağım ben eve gittiğimde karşımda Yeneffer i gördüm ama PintiPanda bitirdiğinde karşısında Ciri vardı bana neden Ciri gelmedide Yeneffer geldi?

Hocam şimdi save den tekrar bitirdim bunlar sarıldılar öpüştüler barıştılar Syanna ile Anna ama birşey soracağım ben eve gittiğimde karşımda Yennefer’i gördüm ama PintiPanda bitirdiğinde karşısında Ciri vardı bana neden Ciri gelmedi de Yeneffer geldi?
Ciri’yi görmek için romantizm yapmamanız gerek hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı