Sürprizbozan Witcher 3 Blood and Wine hakkında görüşleriniz

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kromish

Hectopat
Merhaba, dün akşam son DLC'yi bitirdim. Sizce sonu nasıldı? Ben hem beğendim hem de beğenmedim. Sonu biraz garip geldi. Bence oyuncuyu,(en azından kendimi) duygusal olarak Düşes'e pek bağlayamamışlar. Bu gayet normal bir şey. Buna rağmen Düşes'in mezarına gidip çecek bıraktık, onun için içki içip, ona kadeh kaldırdık. Pek önemli bir nokta olmasa da bana mantıksız geldi. Sizin DLC hakkında fikirleriniz neler. Şahsen Hearts of Stone DLC'sini daha çok sevdim.

B&W= Witcher 4.
HoF: Kıtadaki Uşak Witcher.

Toussaint muhteşem bir yer, kullanılan renk paleti olsun, yerleşim alanının bir kesimi köy bir kesimi şehir olması ve mükemmel mimari yapıları ile nefis bir dükalık. Hikaye olarakta, DLC olmasına rağmen döneminin türündeki oyunlarıyla bile kapışabilir tertemiz hikaye yazmışlar, şarap ve vampir teması falan. Ayrıca kötü sonda duygulanmıştım ben şahsen, mutasyonların etkisiyle Geralt'ın ağlama duygusu olmadığından ve pek duygusallaşmadığından sizi çok etkilememiş olabilir. 3 Farklı sonu var zaten BaW'ın oynayıp her sonu deneyimleyebilirsiniz, en azından ben sıkılmadan oynamıştım her sonu. :)

Yazınızı "Spoiler" içerisine alsanız daha iyi olur. Çünkü daha mağaradan çıkmayıp oyunu oynamamış çok kişi var. Ama DLC gerçekten çok güzel! Toussaint ise kitapları okuyanlar için gerçekten çok başka bir deneyim sunuyor.

Yazınızı "Spoiler" içerisine alsanız daha iyi olur. Çünkü daha mağaradan çıkmayıp oyunu oynamamış çok kişi var. Ama DLC gerçekten çok güzel! Toussaint ise kitapları okuyanlar için gerçekten çok başka bir deneyim sunuyor.
Süprizbozan eklemek yeterli sanıyordum. Maalesef "Spoiler" eklemeyi de bilmiyorum.
@Elio Talvinen En düşük ayalarda, en düşük çözünürlükte oynamama rağmen bence de çok güzeldi.

B&W= Witcher 4.
HoF: Kıtadaki Uşak Witcher.

Toussaint muhteşem bir yer, kullanılan renk paleti olsun, yerleşim alanının bir kesimi köy bir kesimi şehir olması ve mükemmel mimari yapıları ile nefis bir dükalık. Hikaye olarakta, DLC olmasına rağmen döneminin türündeki oyunlarıyla bile kapışabilir tertemiz hikaye yazmışlar, şarap ve vampir teması falan. Ayrıca kötü sonda duygulanmıştım ben şahsen, mutasyonların etkisiyle Geralt'ın ağlama duygusu olmadığından ve pek duygusallaşmadığından sizi çok etkilememiş olabilir. 3 Farklı sonu var zaten BaW'ın oynayıp her sonu deneyimleyebilirsiniz, en azından ben sıkılmadan oynamıştım her sonu. :)
Hocam kötü son derken ? Acaba bu bahsettiğiniz farklı sonlardan mı oluyor ? Yoksa ben mi çok duygusuzum

Süprizbozan eklemek yeterli sanıyordum. Maalesef "Spoiler" eklemeyi de bilmiyorum.
@Elio Talvinen En düşük ayalarda, en düşük çözünürlükte oynamama rağmen bence de çok güzeldi.

Hocam kötü son derken ? Acaba bu bahsettiğiniz farklı sonlardan mı oluyor ? Yoksa ben mi çok duygusuzum
Kusura bakmayın geç dönüyorum, evet 3 farklı son bulunuyor dlc içerisinde, Düşesin ve Syanna'nın öldüğü son, kötü son oluyor.

Bence kötü son daha iyi oyuna yakışma açısından.
Bu dlc'de iyi son bence yok zaten, herkesin kendine göre benimsediği bir iyi son vardır.
İyi sonda sırf Syanna kurtulsun diye Detlaff gibi sağlam bir yüce vampiri, aldatılmış bir yüce vampiri bir hiç uğrana harcıyoruz, orta sonda Syanna ölüyor, tarafsız kalmadığımız için mapusu boyluyoruz, kötü sonda da hiçbir taraf kazançlı olmuyor.

Bu DLC'de iyi son bence yok zaten, herkesin kendine göre benimsediği bir iyi son vardır.
iyi sonda sırf syanna kurtulsun diye detlaff gibi sağlam bir yüce vampiri, aldatılmış bir yüce vampiri bir hiç uğrana harcıyoruz, orta sonda syanna ölüyor, tarafsız kalmadığımız için mapusu boyluyoruz, kötü sonda da hiçbir taraf kazançlı olmuyor.

Konuyu hortlatıyorum fakat Detlaff'ın hayatta kaldığı bir son var ben bu sonu nasıl yapabilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı