Witcher 3 Blood and Wine Sonu

Cagan_31

Decapat
Yer
Kaer Morhen
Merhaba, yakın zamanda Witcher 3'ün DLC'si olan Blood and Wine'ı bitirdim. En son görev hakkında bir sorum olacaktı. Ben oyunda Triss'i tercih ettiğim için son kısımda o geldi. Konuştuk falan ve orada oturup kaldı, garibime gitti açıkçası. Başka bir etkileşim yolu yok değil mi? Veya DLC'yi farklı sonlarla bitirdiğinde değişiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda Witcher 3'ün DLC'si olan Blood and Wine'ı bitirdim. En son görev hakkında bir sorum olacaktı. Ben oyunda Triss'i tercih ettiğim için son kısımda o geldi. Konuştuk falan ve orada oturup kaldı, garibime gitti açıkçası. Başka bir etkileşim yolu yok değil mi? Veya DLC'yi farklı sonlarla bitirdiğinde değişiyor mu?
Sadece orada oturacak evet, biraz hayal kırıklığına uğratmıştı beni bu son. DLC’nin sonuna göre değil de ana hikayenin sonuna, romantizm seçimlerinize göre gelecek karakter değişebiliyor.

Ana hikayedeki seçimlerimize göre DLC'deki evimize gelen karakter, sadece geliyor ve birkaç tane diyalog kuruluyor. Bunun dışında bir işlevi yok.

Modla kodla doğru düzgün etkileşime girebiliyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Modla kodla doğru düzgün etkileşime girebiliyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da pek bir işe yaramıyor açıkçası. Öpmeye, malum olayı yapmaya ve takip ettirmeye yarıyor. Ek olarak romantizm diyalogları var, o kadar.

Geri
Yukarı