Sürprizbozan [Spoiler] Witcher 3 ciri için sonlar

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enes13254

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyunu ilk bitirdiğimde ciri Witcher olmuştu benim de istediğim son şahsen oydu. Tekrar sonlara yaklaştım Ciri'yi eğer o cadılarla savaştan önce saraya götürürsem mi kraliçe oluyor, yoksa en sonda söylediğimiz şeylere göre mi ölüyor ya da Witcher oluyor? Şahsen Witcher olması tarafındayım. Witcher olması için neler yapmalıyım ya da kraliçe olmaması ya da ölmemesi için ne yapmalıyım? Saraya götürüp Emir'e vermemem mi lazım?

Bildiklerim şu Avalah'ın mağarasını dağıtıyoruz, Ciri'yi kurtaran çocuğun cenazesine gidiyoruz, kar topu oynuyoruz en sonda bunları hatırlıyor öyle kurtuluyor sanırım.

Blood and Wine için çok çok hafiften etki edecektir. Oynayınca anlarsınız. Kraliçe olması orta son diyebilirim. Kraliçe olmak istemiyor sonuçta.

Eğer çok büyük olmayacaksa spoiler verebilirsiniz merak ettim ne şekilde etki ediyor. Siz ne önerirsiniz ya da hangisi daha iyi sizce kraliçe olması mı Witcher olmasımı

Eğer çok büyük olmayacaksa spoiler verebilirsiniz merak ettim ne şekilde etki ediyor. Siz ne önerirsiniz ya da hangisi daha iyi sizce kraliçe olması mı Witcher olmasımı
Sonda sevgilin geliyor. Sevgilin olmazsa Ciri geliyor. Oyunu kötü son ile bitirirsen Dandelion geliyor. DLC bittikten sonra "Evine git." diye görev geliyor. Öyle yani bundan ibaret. Büyük spoiler değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı