Witcher 3 Ciri ile Novigrad dönüşü

355447

Hectopat
Sevgili arkadaşlar.
Hepinize günaydın öncelikle. Umarım bu pandemi zamanı hepiniz iyisinizdir.
Sormak istediğim ve beni çıldırtan sorun ise.
Ciri ile Imlerithi hallettikten sonra Novigrad'a döndüğümüz zaman bir ara sahne girdi. Bütün gayri insanlar yakılmış bir şekilde. Kötü son herhalde bu. Radovid görevini yapmadığım için mi bu oldu? Eğer bundan dolayıysa Radovide suikast görevini aldım. Thaler'ı kurtardım vs. sonra başka görev çıkmadı. Neyse Kaer Morhen savaşından sonra kocakarıları öldürdük döndüğümüzde de bu ara sahneyle karşılaştım. Bunu değiştirmek için ne yapabilirim? Yani neden olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla radovidle ilgili görevleri yapıp en sonunda kabul ederseniz radovidi öldürmeniz gereken görevi yapıyorsunuz büyük ihtimal daha o kısma gelmediniz radovidle ilgili olan görevler oyunun kötü sonunu tetiklemiyor.

Bildiğim kadarıyla radovidle ilgili görevleri yapıp en sonunda kabul ederseniz radovidi öldürmeniz gereken görevi yapıyorsunuz büyük ihtimal daha o kısma gelmediniz radovidle ilgili olan görevler oyunun kötü sonunu tetiklemiyor.

Peki ciri ile ımlerith i hallettikten sonra novigrada döndüğümüz vakit bütün gayri insanların yakıldığı cutscene neden dolayı girdi? Neyi atladım da o oldu? Onu bir türlü bulamıyorum. Oyunda onurlu bir şekilde ilerliyorum şu an. İyi seçimler yaparak.

Onu değiştiremiyorsunuz bildiğim kadarıyla yanlış bilgide vermiyim ama öyle hatırlıyorum.
Kör olan sahireyi bulduktan sonra radovidin görevlerinde ilerliyeceksiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili arkadaşlar.
Hepinize günaydın öncelikle. Umarım bu pandemi zamanı hepiniz iyisinizdir.
Sormak istediğim ve beni çıldırtan sorun ise.
Ciri ile Imlerithi hallettikten sonra Novigrad'a döndüğümüz zaman bir ara sahne girdi. Bütün gayri insanlar yakılmış bir şekilde. Kötü son herhalde bu. Radovid görevini yapmadığım için mi bu oldu? Eğer bundan dolayıysa Radovide suikast görevini aldım. Thaler'ı kurtardım vs. sonra başka görev çıkmadı. Neyse Kaer Morhen savaşından sonra kocakarıları öldürdük döndüğümüzde de bu ara sahneyle karşılaştım. Bunu değiştirmek için ne yapabilirim? Yani neden olmuş olabilir?
O kötü son falan değil. Herkeste çıkıyor diye biliyorum o sahne hocam. Bende de çıkmıştı. Fakat oyunu iyi sonla bitirmiştim.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Herkeste öyleyse yani oyunda etkimizin olmadığı bir sahne herhalde. İçim rahatladı gerçekten. Teşekkürler.... :3

Geri
Yukarı