Spor için kulak üstü kablosuz kulaklık önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar spora giderken kullanabileceğim kablosuz kulaklık arıyorum. Kafamdaki cihaz JBL BT520 fakat daha farklı bir kulaklık önerisi olan varsa öneri olarak alabilirim. Fiyat aralığı 1.5-2K arasında olmalı bundan daha fazla olursa düşünmeden Air pods 2 alacağım çünkü. iPhone telefon alma sürecim daha belli olmadığı için AirPods 2. planda olarak bakıyorum. Kafamda JBL olmasının özelliği de şu; tamamen kulağı kapatmadığı için sporda ekstra bir terleme falan yapacağını düşünmüyorum. Sporda daha rahat edebileceğimi düşünüyorum. Öneriniz varsa bekliyorum. Teşekkürler.

Sporda kulak üstü kulaklık tavsiye etmem, kafadan düşebiliyor. Kulak içi daha mantıklı olur.

İlla kulak üstü istiyorsan da bu bütçelerde Razer Opus X ve QCY H4 genel olarak beğenilen ürünlerden.

Kulak üstü spor için kullanılacağını düşünmüyorum. Kulak içi almaya karar verirseniz tam spor için olan Jabra Elite 4 alabilirsiniz.

Kulak üstü spor için kullanılacağını düşünmüyorum. Kulak içi almaya karar verirseniz tam spor için olan Jabra Elite 4 alabilirsiniz.
Kulak üstünün sporda neden kullanılmayacağını düşünüyorsunuz acaba ?

Sporda kulak üstü kulaklık tavsiye etmem, kafadan düşebiliyor. Kulak içi daha mantıklı olur.

İlla kulak üstü istiyorsan da bu bütçelerde Razer Opus X ve QCY H4 genel olarak beğenilen ürünlerden.

Kulak içi kulaklıklara da karşı değilim fakat düzgün kulak ucu silikonunu taksam da düşebiliyor. Kulaklarımda kepçelik var diyebiliriz. Kulak içi olursa da silikonsuz olması gerekiyor. O tarz bir öneriniz varsa onu alabilirim.

Geri
Yukarı